Restauracja

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
smallmewo

Re: Restauracja

Post autor: smallmewo » 20 wrz 2018 21:45

Ostatni częściej jadam na mieście i szybciej tracę całą wypłatę. Jednak nie mam czasu gotować w domu po pracy na następny dzień, jest na to jakieś rozwiązanie?

Chylon

Post autor: Chylon » 22 wrz 2018 12:17

Pare dni temu byłam w restauracji Jedyna w Gdyni http://www.restauracjajedyna.pl/ . Jeśli cenicie tradycyjną kuchnię za atrakcyjne pieniądze to ten lokal jest zdecydowanie dla Was! Na miejscu mogliśmy liczyć na przepyszne potrawy, które jedliśmy z ogromnym apetytem. Byliśmy tam z mężem, z pewnością nie raz jeszcze wrócimy!

Inatka93

Post autor: Inatka93 » 23 wrz 2018 14:20

Od kiedy poznałam mojego męża, ciągle podróżujemy. Bardzo mnie to cieszy, ponieważ lubię zwiedzać i poznawać nowe miejsca. Teraz, w Sylwestra, mamy ochotę pojechać do magicznego Krakowa, miasta historycznego i pełnego uroku. Udało nam się zarezerwować hotel w pobliżu Rynku i dowiedziałam się, że niedaleko jest prawdziwa włoska restauracja, Boccanera. Na ich stronie https://boccanera.pl/ wystrój robi wrażenie. Jak oceniacie tamtejsze jedzenie?

Awatar użytkownika
Pandemons

Post autor: Pandemons » 24 wrz 2018 12:11

Warto się w tym temacie rozeznać w Internecie. Bez wątpienia znajdzie się tam wiele sprawdzonych informacji.
Razem chyba umiera się lepiej

minczak

Post autor: minczak » 27 wrz 2018 10:02

My ostatnio jedliśmy pyszne obiady w Restauracji Polskie Smaki http://www.hotel-boss.pl/restauracja/. Akurat zatrzymaliśmy się na weekend w Łodzi i przyjaciółka poleciła nam ten hotel, a przy okazji skorzystaliśmy z ich oferty jedzeniowej i było pysznie. Bardzo lubimy tradycyjne polskie potrawy, a tu mieliśmy w czym wybierać. Ja również szczególną uwagę zwróciłam na wystrój, który nawiązywał do nastrojowych wnętrz i kojarzył mi się z ciepłem rodzinnego ogniska. Uwielbiam takie klimaty. Łódź też nam się bardzo spodobała i z pewnością kiedyś tam wrócimy, może na trochę dłużej niż dwa dni.

kamylka

Post autor: kamylka » 02 paź 2018 10:13

A czy patrzycie na projekty technologiczne w restauracjach do których chodzicie? Czasem jedzenie jest dobre, ale miejsce w którym jest przygotowane nie nadaje się nawet na najgorszą spelunę.

Markiewka94

Post autor: Markiewka94 » 02 paź 2018 19:20

Chodzenie do restauracji staram się zachowywać na jakieś specjalne okazje, żeby było to wręcz wyjątkowe wyjście.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 11 paź 2018 08:30

Ostatnio wybraliśmy się z mężem i dziećmi na obiad do Restauracji Pianka w Warszawie. Byliśmy akurat w centrum i postanowiliśmy coś przekąsić. Restauracja świetnie urządzona, jedzenie przepyszne i na miejscu przyrządzane. Tanio, a dzieciom bardzo posmakowały dania z makaronem, a ja przekąsiłam hamburgera. Czynna całodobowo. Gorąco polecam.

Florka

Post autor: Florka » 11 paź 2018 20:59

Jeśli mogę Wam cos polecić na najbliższy weekend, to odwiedźcie w Warszawie Restaurację Rozdroże http://www.rozdroze.pl/ Tak może przy okazji spedzenia czasu w Łazienkach Królewskich, bo to jakby w pobliżu :) Pogoda w weekend ma być piękna, polska złota jesień pełną parą. Zabierzcie z sobą dzieciaki, małzonków, może rodziców i spędźcie ten czas razem. Kuchnia w Restauracji Rozdroże na pewno przypadnie Wam do gustu.

łucja99

Post autor: łucja99 » 22 paź 2018 10:23

Musisz koniecznie zerknąć na polecane restauracje w warszwie . Jedną z takich popularnych na Mokotowie jest Papu, to restauracja premium z pięknym wnętrzem i świetną polską kuchnią. Słyszałam, że pierogi z łososiem robią robotę i warto się na nie wybrać. Ja do Warszawki mam spory kawałek, jednak czuje, że jak będę w okolicy to tam wskoczę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”