Uroda - depilacja woskiem

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
ziuta82

Re: Uroda - depilacja woskiem

Post autor: ziuta82 » 30 gru 2017 17:24

Bałam się bólu przy depilacji laserowej ale nic nie bolało! Zabiegi robiłam w Vici Clinic w Krakowie, pachy i bikini zrobione mega profesjonalnie, żaden włosek nie odrasta. Bardzo jestem zadowolona z zabiegów.

Sanczeska

Post autor: Sanczeska » 21 sty 2018 08:09

Polecam depilację laserową. Nie ma w ogóle nad czym się zastanawiać :) Od kiedy zdecydowałam się na zabiegi w Vici Clinic w Krakowie, mam święty spokój. Nie muszę się golić codziennie - trzeba przyznać, że było to bardzo męczące.

Mariota

Post autor: Mariota » 27 sty 2018 08:21

Depilacja laserowa to super sprawa, musi tylko być dobrze wykonana. Jeśli mogę Wam coś polecić to zachęcam do wizyty w Vici Clinic w Krakowie. Tam dysponują profesjonalnym laserem Light Sheer Duet. Miałam robione zabiegi właśnie tym laserem i nic nie bolało, a włoski nie odrastają.

Working mommy

Post autor: Working mommy » 31 sty 2018 15:12

Ja odeszłam od metody golenia woskiem. Zdecydowanie polecam poddanie się depilacji laserowej, bo jako jedyna usuwa tak pewnie owłosienie. W odróżnieniu od wielu innych zabiegów depilacji włoski usuwane są wraz z meszkiem na stałe, co znaczy, że po przeprowadzeniu pełnej serii zabiegów nie będą już odrastały. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, a i obalam mit - wcale nie jest taki bolesny. Jeśli mieszkacie na terenie Leszna lub Wrocławia, to w tym gabincecie: skinlogica.pl wykonacie profesonalną laserową depilację.

malla

Post autor: malla » 08 lut 2018 07:06

w moim przypadku stosowanie wosku nie sprawdziło się zupełnie. Po pierwsze zabiegi były badzo bolesne, po drugie często oja skóra przez dłuższy okres czasu po była podrażniona a to sprawiało mi spory dyskomfort. W końcu zdecydowałam się na depilację laserową i to był strzał w 10 :) Jestem teraz w trakcie serii zabiegówm które wykonuje w COCO-TIME we Wrocławiu. Zabieg bezbolesny, robiony na nowoczesnym laserze diodowym. Efekty widać już po kilku zabiegach ale wiadomo, w serii jest ich kilka :)

hel.kul

Post autor: hel.kul » 11 lut 2018 10:17

Warto skusić się na zabiegi depilacji laserowej. Takie zabiegi nie bolą jeśli są wykonywane za pomocą dobrego sprzętu. W Vici Clinic w Krakowie dysponują laserem Light Sheer Duet. Bardzo sobie chwalę ten laser, efekty były widoczne bardzo szybko.

malutka15

Post autor: malutka15 » 18 lut 2018 09:24

Depilacja laserowa jest bardzo wygodna. Nie ma znaczenia jaka pora roku - nie muszę o nic się martwić :) Byłam w Vici Clinic w Krakowie i zdecydowałam się na pachy oraz łydki. Kilka zabiegów i z głowy.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 15 mar 2018 15:04

Jeśli chodzi o depilację woskiem jak i ogólnie ten temat, to ostatnio znalazłam bardzo fajną stronkę na której mogę porównać oferty salonów w Katowicach i nie tylko ;) tutaj macie tą stronkę moment.pl/depilacja/katowice . Polecam skorzystać, bo ja dzięki niej znalazłam naprawdę bardzo atrakcyjną ofertę, z której w najbliższym czasie skorzystam, bo jestem umówiona na wizytę ;)

Kirssteen

Post autor: Kirssteen » 16 maja 2018 10:53

Jak już depilować się to najlepiej konkretnie, dlatego bardziej polecałabym chyba depilacje laserową. Parę koleżanek zdecydowało się na taki zabieg w salonie w Katowicach, mega sobie chwala i już wybierają się na kolejne partie ciała. Ja też chciałabym spróbować i zacząć może np. od pach

mama89

Post autor: mama89 » 06 cze 2018 21:39

W moim przypadku stosowanie wosku nie sprawdziło się zupełnie. Po pierwsze zabiegi były badzo bolesne, po drugie często oja skóra przez dłuższy okres czasu po była podrażniona a to sprawiało mi spory dyskomfort. W końcu zdecydowałam się na depilację laserową i to był strzał w 10. Dlatego polecam kazdej kobiecie Magnific Clinique, gdzie można wykonać wiele innowacyjnych zabiegów. Co ważne, jest to nieliczny gabinet czynny także w nocy. Innowacyjne zabiegi w Trójmieście na wyciągniecie ręki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”