Czy medycyna estetyczna zastąpi używanie kosmetyków?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
kolonia

Re: Czy medycyna estetyczna zastąpi używanie kosmetyków?

Post autor: kolonia » 22 mar 2018 14:29

Pielęgnacja skóry to podstawa dbałości o siebie, a zabiegi medycyny estetycznej mogą tylko wspomóc, nigdy jej jednak nie zastąpią. W przypadku dobrych kosmetyków, ja słyszałam o świetnej technologii serum UNIVERSKIN™. Znacie taki produkt? Możecie podpytać tylko w niektórych, renomowanych klinikach medycyny estetycznej . Bazą jest Serum P, a uzupełnieniem są specjalnie skomponowane składniki dobierane w zależności od potrzeb Twojej cery. Do dyspozycji jest aż 19 różnych składników aktywnych, które lekarz dobiera i łączy w sposób najbardziej optymalny. Takie serum jest więc indywidualne stworzone dla Ciebie. Cudowny kosmetyk!

Ewelin

Post autor: Ewelin » 28 kwie 2018 07:55

Myślę, że do końca to nigdy nie zastąpi kosmetyków, kobiety za bardzo kochają zmiany, aby codziennie wyglądać tak samo :) Dlatego uważam, że wszystko jest dla ludzi, ale w pewnym stopniu. Na przykład nie wytatuowałabym sobie grubych, czarnych brwi, jak moje niektóre koleżanki, z obawy, że taki look po prostu mi się znudzi. Podobnie z takimi zabiegami jak powiększanie ust, choć to trochę co innego. Moja przyjaciółka zdecydowała się na zabieg w salonie w Łodzi i wygląda super. To znaczy, że efekt nie jest taki, że wygląda jakby jej ktoś włożył poduszki w usta, tylko są delikatnie pełniejsze a ona wciąż wygląda naturalnie, a nie ja by była zrobiona. Tak sobie zażyczyła, to tak zrobili :) Tego rodzaju zabiegi popieram, jeśli ktoś ma kompleksy, czy z jakiegoś powodu nie lubi w sobie czegoś, nie lubię tylko przerysowanych zmian, które całkowicie zmieniają twarz na inną.

kamil2322as

Post autor: kamil2322as » 28 kwie 2018 08:28

Nigdy medycyna estetyczna nie zastąpi kosmetyków , ale mogę się mylić w tym temacie

Jozwiaak

Post autor: Jozwiaak » 28 kwie 2018 20:54

Moim zdaniem medycyna estetyczna ma duży potencjał na to, aby zastąpić używanie klasycznych kosmetyków, ale nie wiem kiedy może to się wydarzyć. Na pewno istnienie takich dobrych gabinetów medycyny estetycznej temu sprzyja, bez dwóch zdań.

andzela

Post autor: andzela » 29 kwie 2018 17:59

Ja zawsze twierdzę, że warto się od czasu do czasu poddać zabiegom kosmetycznym. Kremy owszem stosować, ale tylko do codziennej pielęgnacji skóry, by spowolnić jej starzenie, ale nie oczekujmy rezultatów takich jakie możemy uzyskać po zabiegach medycyny estetycznej. Gdyby tak było to salony kosmetyczne nie miałyby racji bytu. Tymczasem przybywa ich coraz więcej i cieszą się coraz większą popularnością. Taki salon jak salon kosmetyczny goodtimedayspa.eu w Poznaniu nie tylko ma szeroką gamę przeróżnych zabiegów upiększających, ale też oferuje często promocje, z których nie sposób nie skorzystać. Zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowany personel i warto się im oddać w opiekę. Jeżeli chcemy mieć dobre samopoczucie i większą pewność siebie to nawet najlepsze kosmetyki tego nam nie zapewnią.

monika8934

Post autor: monika8934 » 31 maja 2018 22:14

Ginekologia estetyczna też bardzo wiele zmieniła. Teraz nie trzeba martwić się nietrzymaniem moczu, czy luźną pochwą, bo wszystko można naprawić np. laserem laserowym.

mlodamama21x
Kontakt:

Post autor: mlodamama21x » 01 cze 2018 12:50

moim zdaniem medycyna estetyczna nie zastąpi kosmetyków. Tak samo jak kosmetyki nie zawsze są w stanie usunąć np. poważne blizny po oparzeniach czy rozstępy po ciąży( a przynajmniej ja nie znalazłam żadnych skutecznych)
http://www.aktywnamama.com.pl

korisnilson

Post autor: korisnilson » 01 cze 2018 12:58

Wydaje mi się, że nie bo po takich zabiegach skóra i tak musi się zregenerować.

mamazosi

Post autor: mamazosi » 11 cze 2018 10:14

Wydaje mi się, że nie. No bo na przykład jak będziesz nawilżać skórę. Nawet
jak zrobisz odpowiedni zabieg to i tak ja chyba bym nie zrezygnowała z kremów nawilżających.
Ale na przykład robiąc botoks.
Będziesz pewnie mogła z niektórych kosmetyków zrezygnować.
Generalnie najlepiej jak się podpytasz u specjalisty.

Wanda

Post autor: Wanda » 13 cze 2018 10:12

Myślę, że do tego jeszcze daleko. Skóra potrzebuje nawilżenia, codziennej pielęgnacji, a zabiegów przecież nie da się robić tak często.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”