Jaki program do biura rachunkowego?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Awatar użytkownika
tamirka
Kontakt:

Jaki program do biura rachunkowego?

Post autor: tamirka » 04 sie 2014 10:08

Do tej pory działamy głównie na excelu - ale w ostatnim czasie doszło do kilku istotnych pomyłek, które nie mogą się powtórzyć. Szefowa kazała mi się rozejrzeć za oprogramowaniem do zarządzania zadaniami i relacjami z klientem. Polecicie coś w tym zakresie?

IwkaBak

Re: Jaki program do biura rachunkowego?

Post autor: IwkaBak » 05 sie 2014 10:58

Jeśli chodzi stricte o program rachunkowy to nie znam, ale wiem co może jeszcze pomóc w firmie. Istnieje coś takiego jak https://e-konsultantprawny.pl/ moje biuro rachunkowe z takiego korzysta. Wiesz przygotowywanie umów, pism prawnych itd. do tego porady prawne on-line. Z tego co wiem to sobie chwalą i korzystają :) Może dodatkowo zaproponuj coś takiego szefowej :) Zauważy, że naprawdę się w to angażujesz :]

Awatar użytkownika
jagodka
Kontakt:

Post autor: jagodka » 06 sie 2014 11:11

Odsyłam również do Streamsoft który posiada w swojej ofercie trzy pakiety do biura rachunkowego:

Ala - księgowość uproszczona
Aga - kadry i płace
Iza - zarządzanie biurem rachunkowym

Są one bardzo popularne w biurach rachunkowych ze względu na intuicyjność obsługi, dobre wsparcie techniczne oraz korzystny stosunek cena/jakość.
Odsyłam jeszcze pod tego linka http://www.streamsoft.pl/biura-rachunkowe pod którym znajdziesz więcej szczegółów.

Irmina
Kontakt:

Post autor: Irmina » 07 sie 2014 04:23

A może stara, dobra Symfonia? :-)

arlett

Post autor: arlett » 14 sie 2014 10:24

Infakt najlepszy

Vanessa123

Post autor: Vanessa123 » 15 paź 2014 18:27

Infact albo symfonia - najszybciej się ich nauczysz. No i jak będziesz szukać pracy, to też z nich korzystaj. Jak odrabiałam praktyki, to tam mnie uczyli i dowiedziałam się więcej w 2 dni niż podczas trzyletnich studiów. A wy macie swoje biznesy czy pracujecie u kogoś?

Awatar użytkownika
igla

Post autor: igla » 22 lis 2014 00:48

Ja u siebie w pracy mam oprogramowanie dla biur rachunkowych Raks i jestem zadowolona, bo to faktycznie usprawniło moją pracę. Nie wiem jak się sprawują programy innych producentów, ale ten mogę szczerze polecić, bo sprawdziłam i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Myślę, że Ty też znajdziesz coś dla siebie, bo wiem, że można wykupić różne pakiety, np. program kadrowo płacowy

Melania111

Post autor: Melania111 » 22 mar 2016 13:24

Z czystym sumieniem mogę polecić ten https://wfirma.pl/ serwis ten umożliwia samodzielne prowadzenie księgowości przez internet, posiada również rozbudowany system kadrowo-płacowy, w każdej chwili mam dostęp do faktur jak i do ekspertów, dzięki temu mam poczucie bezpieczeństwa.

jagodaJ

Post autor: jagodaJ » 11 kwie 2016 13:25

Mogę Ci polecić program Biuro GT. Korzystałam wcześniej z kilku innych, ale nie spełniały moich oczekiwań. Ten akurat bardzo mi pasuje, jest w nim wszystko czego potrzebuję i łatwo go obsłużyć.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 27 kwie 2016 18:48

Jeśli biuro rachunkowe online to warto przetestować mojebiuro24.pl - same korzyści i dla biura, i dla klienta a do tego reklama w katalogu serwisu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”