Gdzie na wakacje zimą?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
bella91

Re: Gdzie na wakacje zimą?

Post autor: bella91 » 12 paź 2017 15:32

Najlepiej w góry :) My chyba wybierzemy się do Wisły. Znalazłam hotel na hotelpremium.pl i namawiam męża na tygodniowy wypad.
Z tego co widziałam w hotelu jest SPA a mi bardzo przyda sie odrobina relaksu. Nie pamiętam kiedy ostatnio miałam wolne.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 25 paź 2017 17:07

My prawdopodobnie ruszamy w Alpy, ale jeszcze nie do końca wiem kiedy, natomiast byliśmy w w Warszawie i zastanawiamy się czy kupić własny sprzęt czy może jednak wypożyczać na miejscu? Jedziemy autem więc problemów nie powinno być z transportem, a przyznam, że niektóre modele chociażby butów w tym sklepie naprawdę mi się spodobały. Jakieś rady i sugestie co konkretnie wybrać?

mamaja

Post autor: mamaja » 31 paź 2017 20:52

koleżanka wyżej poleca południe a ja wręcz przeciwnie - tylko morze :) Super klimat no i w razie złej pogody tez nie ma mowy o nudzie. Ja osobiście jestem zakochana w Gdansku i odwiedzam go tak często jak tylko się da. Z reguły podrózy nie planuje a noclegu czy atrakcji szukam podczas podróży pociągiem ;p

kasia8603

Post autor: kasia8603 » 05 gru 2017 20:43

O tak morze to jest świetna sprawa. Sami co roku na ferie wyjeżdżamy nad morze i klimat jest niesamowity :) O nudzie nie ma mowy, jest zapewnione tyle atrakcji za równo dla dorosłych jak i dla dzieci, że wydaję mi się, że po 8 dniach pozostanie niedosyt :) Ferie nad morzem w Primavera Jastrzębia Góra widziałam, że już były organizowane wiele razy i udzie zostawiają same pozytywne opinie :) Niedługo zapewne i my do nich dołączymy.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 08 gru 2017 18:09

Wiecie że czasem będąc na wczasach zdarzy się że zgubimy kartę? Ja już tak miałam, panikowałam strasznie, ale nie przyszło mi od razu do głowy by ją zastrzec.

stapka18
Kontakt:

Post autor: stapka18 » 03 sty 2018 10:12

My w tym roku odpuszczamy sobie ferie na rzecz dłuższych wakacji. Jedziemy tylko na weekend pod Warszawą.

Suzana

Post autor: Suzana » 05 sty 2018 11:18

A ja myślę, że zimą warto wybrać się do spa. Bo wiadomo, nie jest to odpowiedni czas na zwiedzanie, kiedy panuja ujemne temperatury. Za to weekend w jakimś fajnym hotelu i zabiegi relaksacyjne to strzał w dziesiątkę. Ja za niedługo wybieram się właśnie do hotelu verde montana w kudowie zdroju, gdzie mam już zarezerwowany nocleg i wykupione zabiegi w spa. Nie moge się doczekać.

hiphop12

Post autor: hiphop12 » 25 sty 2018 22:18

Góry, tylko i wyłącznie. Zawsze wybieramy Zakopanem, gdyż w czasie sezonu spotykamy tam masę znajomych, również okoliczne atrakcje są niezwykle przyjemne. Jako miejsce na wypoczynek jak zawsze wybieramy sprawdzoną i jedyną wille - pensjonat Excelsior. Komfort, wygoda a w zasadzie luksus to słowa, które przychodzą mi na myśl o tym miejscu. Nie mogę się doczekać chwil, które już za kilka miesięcy spędzimy w tym pensjonacie w Zakopanem. :)

MrMariola

Post autor: MrMariola » 29 sty 2018 13:19

Zimą jeśli nie w góry to tylko do Azji. Polecam Wietnam albo Indonezję. Można powygrzewać się na piaszczystych plażach ale także zobaczyć i poznać kawałek zupełnie egzotycznej kultury. Wiadomo, że jest to stosunkowo duży wydatek, ale warto.

nesnes

Post autor: nesnes » 29 sty 2018 13:25

To nie wiecie, że Zakopane króluje :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”