ortodonta dla dziecka

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
luśka33

Re: ortodonta dla dziecka

Post autor: luśka33 » 27 maja 2018 11:28

Jeśli chodzi o te zupełnie niewidoczne, to takie rozwiązanie ma w swojej ofercie Rock Your Smile w Warszawie. Mowa o aparacie lingwalnym, który jest montowany po wew. stronie zębów i w ogóle go nie widać. Ja tam się właśnie leczę, ale noszę normalny aparat, widziałam jednak, jak to wygląda u znajomej - naprawdę nic a nic nie widać :) Samą klinikę bardzo polecam, świetnych lekarzy mają :)

Mannia

Post autor: Mannia » 05 cze 2018 12:41

Mój synek miał zakładany aparat we wrocławskim Gabinecie Orchidea Dent. Teraz dopiero może się pochwalić prześlicznym uśmiechem! Dzieci mają o tyle łatwiej, że mogą nosić aparat ruchomy, który jest znacznie łatwiejszy i przyjemniejszy w użytkowaniu. Ja też z czasem zdecydowałam się na aparat, który założyłam w Orchidea Dent. Niestety, ze względu na mój wiek musiałam zgodzić się na aparat stały.

Chylon

Post autor: Chylon » 13 lip 2018 11:09

Moją córkę wysłaliśmy do dr Kaiser-Ziorkiewicz kaiserziorkiewiczbeata.pl. To właśnie tam moja córka została poddana leczeniu ortodontycznemu a co najważniejsze założono jej ruchomy aparat. Pod fachową opieką jej wada zgryzu została wyleczona, a ona pozbyła się wszelkich kompleksów. Profesjonalizm, jak i dobra cena poszły ze sobą w parze.

anatolka

Post autor: anatolka » 23 lip 2018 09:43

Na pewno warto wybrać ortodontę, który się zna na rzeczy i ma dobre opinie, zwłaszcza jako ortodonta współpracujący z najmłodszymi. Mój siostrzeniec prostuje ząbki w klinice Rock Your Smile na Białołęce. Siostra bardzo chwali poziom pani doktor i postępy w leczeniu. Sama myślę nad leczeniem aparatem i też na pewno tam się wybiorę, ale chyba do placówki na Pradze, bo tam mam bliżej :)

kewlar

Post autor: kewlar » 23 lip 2018 22:25

Bardzo dobre opinie słyszałam o Dentolandii, na Śląsku ale wiele osób spoza regionu tez tam przyjeżdża z dziećmi bo i klimat odpowiedni, i podejście no i metody leczenia czy profilaktyka na poziomie. Ortodonta tez ma w tym swój udział. Mozna zobaczyć jak to wygląda na wizycie adaptacyjnej.

bella91

Post autor: bella91 » 21 sie 2018 23:07

Moje córki mają krzywy zgryz i czeka nas leczenie ortodontyczne. Długo zastanawiałam się czy leczyć je na NFZ czy prywatnie. Zdecydowałam się na leczenie prywatne. Jakiś czas temu trafiłam na specjalistyczną opiekę ortodontyczną w http://ortodontica.pl/ i chyba tam zapiszę dziewczyny. Słyszałam wiele dobrego o tym miejscu, mają najlepszych specjalistów i przystepne ceny.

magda.konik

Post autor: magda.konik » 30 sie 2018 12:49

Leczenie na nfz jest dostępne tylko do 12 roku życia. Ja uważam, że akurat ortodontę warto wybrać dobrego, niestety trzeba szukać prywatnie najczęściej. W Warszawie zdecydowanie polecam Rock Your Smile, mają świetne opinie nie bez powodu. Bardzo dobry zespół wyszkolony przez jakiegoś włoskiego profesora. I z tego co wiem, mają właśnie świetne podejście do dzieci, tak że polecam :)

hel.kul

Post autor: hel.kul » 17 wrz 2018 10:05

W Warszawie też jest bardzo fajne miejsce, nazywa się OrthoVision: https://www.orthovision.pl/. Tam też przyjmują sprawdzeni specjaliści z zakresu ortodoncji. Nie ma problemu z dziećmi bo to miejsce, które świadczy usługi dla dorosłych i dla dzieci.

narcyzja

Post autor: narcyzja » 12 paź 2018 17:53

Jak zależy Ci na profesjonalnej opiece ortodontycznej to polecam Ci sie zapoznac z ta stroną http://www.orto.info.pl/ Jest to bardzo dobry gabinet ortodontyczny dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Warto będzie sie dowiedzieć o ofertę ponieważ opinie krązące o tym miejscu są bardzo dobre. Ja sama chce iść tutaj z córką.

olina788

Post autor: olina788 » 18 paź 2018 23:39

Potrzebny dobry ortodonta dla dziecka? To kliknij tutaj. Wydaje mi się, że będzie to miejsce, gdzie Twoje dziecko uzyska łatwy i prosty uśmiech. Chciałabyś pójść tylko na konsultację, czy masz już jakiś konkretny stworzony plan, co mogłoby pomóc?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”