Jak wymyślić sobie nietypowe hobby?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
bierka

Re: Jak wymyślić sobie nietypowe hobby?

Post autor: bierka » 22 sty 2018 19:53

Hehe, a co według Ciebie znaczy nietypowe? Ja na przykład zbieram monety. Takie monety przedstawiają często jakieś wartościowe postacie, albo historyczne wydarzenia które wpłynęły na przykład na dzieje wojny czy ustroje polityczne.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 24 sty 2018 18:29

Dlaczego nietypowe? Skoro coś kogoś pasjonuje, to znaczy, że jest to dla niego norma i nie ma co oceniać. Ja dla przykładu chcę zapisać się do klubu strzeleckiego, bo lubię taką formę rekreacji.

Gladys

Post autor: Gladys » 06 lut 2018 17:40

Pasja związana z motocyklem to pasja nietypowa, tak myslę. Jeśli korzystasz z motocykla sezonowo - a tak robi przecież większość trzeba w tym martwym zimowym okresie poświęcić wiele uwagi swoim ukochanym maszynom. ;)

poszukiwaczkaprzygod

Post autor: poszukiwaczkaprzygod » 07 lut 2018 13:22

Moim nietypowym hobby są sporty ekstremalne, a w szczególności skoki ze spadochronem i loty paralotnią. Jest to niesamowity sposób na oderwanie się od zwykłej, szarej codzienności i dostarczenie sobie wielu niesamowitych wrażań - polecam każdej odważnej mamie! ;)

ubki

Post autor: ubki » 07 lut 2018 23:35

Chcąc ubierać się modnie trzeba trochę przeglądać blogów o modzie, potrafi to wciągnąć na długie godziny.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 14 lut 2018 16:42

Wędkarstwo wydaje się być nudne, choć nie ma bardziej błędnego myślenia! Wbrew pozorom jest niezwykle relaksujące a do tego pozwala na skupienie myśli. Pasją zaraził mnie mąż, który nauczył mnie wszelkich podstaw, technik i sztuczek. Z czasem także pokazał skąd zaopatrywać się w odpowiedni sprzęt.

Chylon

Post autor: Chylon » 05 mar 2018 15:58

Według mnie najlepsze, nietypowe hobby to takie na którym będziemy mogli sobie dorobić. Ja na przykład od dłuższego czasu lubiłam szyć, dlatego chciałam nieco się zakręcić w tej dziedzinie. Zakupiłam odpowiednie części, wyposażenie i akcesoria, które umożliwiły mi sensowne a przede wszystkim konkretne rozkręcenie hobby i zarobku szwalniczego. :)

foxi

Post autor: foxi » 07 mar 2018 08:31

Każdy ma jakieś hobby, choć czasami ludzie wcale tego tak nie nazywają. Ja bardzo lubię pracować w moim ogrodzie i niestety ale w określonych porach roku muszę bezwzględnie wykonywać określone czynności. Ktoś powie ,że to obowiązek ... a ja powiem ,że hobby i tyle. Po prostu to lubię ... no może są takie czynności w ogrodzie jak karczowanie, przycinka gałęzi czy koszenie trawy, których nie robię (robi to mój mąż) , ale wszystkie inne czynności przynoszą mi wiele satysfakcji i radości a o to w tym chyba chodzi, prawda, pzdr
biuro rachunkowe Wodzisław Śląski http://ekasc.pl/

eberman
Kontakt:

Post autor: eberman » 19 mar 2018 11:35

Ja sklejam modele i w dzisiejszych czasach uważam to za nietypowe hobby

amkaj

Post autor: amkaj » 19 mar 2018 15:53

Spróbuj metody małych kroczków i zabierz go na jakieś gry offline. Niemal w każdym mieście działają jakieś nieformalne grupy, które się spotykają i grają w planszówki czy bawią się w impro.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”