Ogrzewanie elektryczne?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
kalicki12

Re: Ogrzewanie elektryczne?

Post autor: kalicki12 » 04 lip 2017 10:15

Ogrzewanie elektryczne jest ok ale tylko w przypadku, gdy mamy zainstalowane panele fotowoltaiczne. Wtedy nie płacimy za prąd więc nie musimy się martwić o wysokie koszta. To naprawdę wygodne rozwiązanie i wiele osób się na nie decyduje.

hel.kul

Post autor: hel.kul » 29 lip 2017 16:50

Kominek z płaszczem wodnym też jest całkiem dobrym rozwiązaniem. Ostatnio wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie.

Azamag

Post autor: Azamag » 31 lip 2017 21:08

Ogrzewanie elektryczne to fantastyczna sprawa i nowoczesna technologia. Mając takie rozwiązanie w swym domu czy mieszkaniu zyskujemy więcej czasu i przestrzeni ponieważ ogrzewanie to jest prawie bezobsługowe, nie trzeba składować opału na zimę co zatem wiąże się z większą przestrzenią do wykorzystania. Dodatkowo panele potrafią być ozdobą naszego wnętrza lub idealnie się w nie wtopić dzięki czemu nic nie szpeci naszych ścian. Rozwiązanie to nie jest drogie, a można się o tym przekonać przeglądając scany rachunków za ogrzewanie.

malutka15

Post autor: malutka15 » 10 sie 2017 16:09

A nie lepiej zainwestować w ekogroszek? Wydaje mi się, że zimą wyjdzie to dużo oszczędniej.

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 21 sie 2017 13:43

O zaletach ogrzewania elektrycznego słyszałam naprawdę sporo. Niemniej jednak sama raczej obawiałabym się kosztów, z nim związanych. Dlatego nadal korzystam z co i powiem szczerze, że jestem z niego bardzo zadowolona. Przy czym zastanawiam się także nad tym, czy nie będzie dobrym pomysłem zakup także worków do węgla. Na pewno umożliwią nam one łatwe przechowywanie opału, a dodatkowo dzięki nim będzie można np. kupować paliwo małymi partiami, nie ponosząc jednorazowo dużych kosztów, z tym związanych.

Dabo
Kontakt:

Post autor: Dabo » 03 sty 2018 00:50

Dla mnie wybór nie był prosty.... Musze przyznać, że też sporo głowiłam sie, czy warto postawić w domu na system kominowy i przekonał mnie znajomy, który polecił mi oferte producenta Schiedel. Czytałam tez opinie na ich temat i jak się okazuje, jest to bardzo ceniony producent nowoczesnych systemów. Przy czym są one nie tylko bezpieczne, ale także nie emitują dużej ilości spalin i maja bardzo dluga gwarancje. jak dla mnie ideał! A Wy co o tym sadzicie?

Karotka

Post autor: Karotka » 11 sty 2018 17:45

Mając własny dom ważny jest dla Ciebie wybór odpowiedniego ogrzewania dla tego na pewno zainteresuje Cie tani opał, ekogroszek. Sama szukałam dla siebie jak najlepszego rozwiazania.Ważne by był on dobrej jakości ale też nie zbyt drogi.

Elizka

Post autor: Elizka » 19 mar 2018 23:53

Długo rozważałam wiele opcji i znajoma poleciła mi panele fotowoltaiczne, które pozwalają bardzo dużo zaoszczędzić. Akurat firma, która znajduje się niedaleko miejsca mojego zamieszkania, wykonuje najwyższej jakości instalacje o jak najdłuższej żywotności. Profesjonalnie przy zapewnieniu pełnego bezpieczeństwa dla użytkownika.

mama89

Post autor: mama89 » 20 mar 2018 12:48

Chyba bym sie nie odważyła, koszty takiego ogrzewania są ogromne. Przede mna własnie takie wybory bo budowa domu, to poważna decycja, na całe życie. Dlatego uważam, ze projekt powinien być przemyślany i dostosowany do naszych potrzeb. Choć często sie zdarza, ze drugi dom wybudowalibysmy juz inny. Z mężem zastanawiamy się nad zmianą mieszkania na malutki domek, interesują nas domy szkieletowe, chcemy szybko przejść przez "budowę".

paullaaa

Post autor: paullaaa » 20 mar 2018 13:50

Dokładnie , ogrzewanie elektryczne to chyba najgorsze co można sobie wyobrazić ... Człowiek już podświadomie nie włącza nawet tego grzejnika bo wie że zapłaci za prąd jeszcze więcej dlatego to kompletnie chybiony pomysł

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”