Co kupujecie w sieci?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
kasia8603

Re: Co kupujecie w sieci?

Post autor: kasia8603 » 07 gru 2017 10:54

Kupuję wszystko poza żywnością. Uważam, że zakupy przez internet są o wiele tańsze i przyjemniejsze. Właśnie próbuję przekonać mamę do takiej formy zakupów. Kupiła mojej córce zabawkę, za którą w internecie zapłaciłaby 100 zł mniej, liczę na to, że załapie bakcyla. Krew się we mnie gotuje, jak widzę jak przepłaca.

ewelina546

Post autor: ewelina546 » 14 gru 2017 12:49

Żywność z powodzeniem też można kupować. Tylko trzeba wiedzieć jak to robić. Fajną opcją - zwłaszcza dla mam z dziećmi albo osób starszych - jest platforma Szopi. Dzięki niej można zamawiać zakupy ze swoich ulubionych sklepów - spożywczych, warzywniczych itp. Szoper zrealizuje listę zakupów i dostarczy je do domu. Wyrabia się nawet w godzinę :) Wypróbuj, a jestem pewna, że żywność też będziesz przez internet zamawiała.

Giovanna

Post autor: Giovanna » 14 gru 2017 14:55

A ja z powodzeniem kupuję żywność w sklepie internetowym i bardzo sobie chwalę. Zero stresu, kolejek, zmarnowanego czasu :) Jak dla mnie to warto, a otrzymuję sprawną usługę i zakupy pod drzwi. Polecam, też jeszcze niedawno wydawało mi sie to niemożliwe.

mamaja

Post autor: mamaja » 05 sty 2018 18:22

Często kupuję w sieci, bo to wygodny sposób na zakupy a po za tym większy wybór. Jeżeli tak jak ja lubicie ubrania znanych projektantów, a zwłaszcza torebki to polecam wam thetags.com. Znajdziecie tam takich projektantów jak Gucci, Armani i wiele więcej.

mama89

Post autor: mama89 » 12 sty 2018 17:30

W sieci kupuję naprawdę dość dużo z kilku powodów - po pierwsze nie muszę stać w kolejkach, nie ma natłoku ludzi no i ceny są lepsze. Będe matką chrzestną i także chce sprawić jakiś prezent dla malca. Podobaja mi się kocyki. Kocyki są produkowane w Polsce z bezpiecznych tkanin najwyższej jakości, są także autorskie wzory, a kocyki można także personalizować, co wydaje mi się super opcją. Takze jezeli dziecko ma sie urodzic zima, kocyk obowiązkowo!

ellasssaa8
Kontakt:

Post autor: ellasssaa8 » 21 sty 2018 21:41

Ja kupuje przez internet bardzo dużo różnych rzeczy Ostatnio nawet z racji tego, że bardzo zainteresowały mnie szczoteczki soniczne, ponieważ z tego co wyczytałam są dokładniejsze i powodują mniej podrażnień, kupiłam taką w sklepie HappyDental. Jak na razie jestem bardzo zadowolona i świetnie mi się z niej korzysta!

alucha

Post autor: alucha » 22 sty 2018 20:18

dużo rzeczy kupuję w sieci żeby nie powiedzieć ze wszystko, jedynie z ubraniami dla siebie mam czasai problem ale już i tak wiele razy udało mis ię upolować coś fajnego, od jakiegoś czasu zaczełam bardziej zwracać uwagę na sklepy w których kupuję, różne się rzeczy słyszy i lepej dmuchac na zimne, sprawdzam czy przy przelewach na pewno w adresie jest https, najwięcej roboty na pewno ma antywirus, g data blokuje podejrzane stronki i tez zabezpiecza ddodaktowo przelewy

sportowa

Post autor: sportowa » 23 sty 2018 10:16

Najczęściej kupuję ubrania, buty i dodatki. Zwłaszcza sezonowe, ponieważ można trafić na świetną okazję cenową. Ostatnio udało mi się kupić rękawiczki narciarskie damskie. Kompletowałam elementy na strok, ponieważ niedługo wybieramy się całą rodziną na narty. Bardzo mi się podobają, są bardzo ciepłe i wygodne ;)

pyraprzeznaczenia1

Post autor: pyraprzeznaczenia1 » 23 sty 2018 12:59

W sieci najczęściej kupuje sprzęt do mojego laptopa. Wiele rzeczy zamawiam, bo nie tylko można fajnie zaoszczędzić, ale zawsze jestem zadowolona z czasu przesyłki. Wiadomo wszystkiego przez internet nie kupuje bo akurat ubrania wolę przymierzyć. Kiedyś niestety zamówiłam zły rozmiar i skończyło się zwrotem kasy bo nie mieli już mojego rozmiaru.

evelajna

Post autor: evelajna » 26 sty 2018 18:04

Jeśli chodzi o zakupy to ostatnio skupiam się przede wszystkim na dzieciach, ogólnie kupuje w sieci przede wszystkim ze wzgledów praktycznych, nie musze ciągnąć dzieci na drugi koniec miasta do galerii i finansowych, w domu jakos tak rozsądniej podchodze do tematu i nie kupuje rzeczy niepotrzebnych. Co do sklepów to lubię 5.10.15, przede wszystkim ma niskie ceny i wysoką jakość.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”