Gdzie zorganizować wesele?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
anatolka

Re: Gdzie zorganizować wesele?

Post autor: anatolka » 23 lip 2018 09:26

Bez względu na miejsce, które wybierzecie, warto zadbać o to, aby jedzenie było smaczne - bardzo dobry catering weselny ma firma Grupa RSVP, mogę ich śmiało polecić :)

Mannia

Post autor: Mannia » 24 lip 2018 07:54

Według mnie nie miejsce, a właściwy catering ma ogromne znaczenie. Musisz mieć na uwadze, iż właściwa kuchnia przede wszystkim urozmaici imprezę. Za namową znajomej zdecydowałam się na skorzystanie z usług restauracji Łasuch, która przygotowała wyśmienity catering na naszą imprezę weselną. spisali się na medal, tradycyjne potrawy domowe bardzo nam smakowały. :)

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 27 lip 2018 19:32

A co sądzicie o tym, by wyjść poza odgórnie ustalone ramy i zorganizować wesele w plenerze? Warto wynająć namiot Dascompany, gdzie może być strefa gastronomiczna. Widziałem to już i przyznam, że mi bardzo przypadło to do gustu. Co myślicie o takim rozwiązaniu?

Chylon

Post autor: Chylon » 07 sie 2018 10:49

W hali namiotowej! Po co stawiać na oklepane i przeciętne pomysły w postaci klasycznej sali balowej? Niech goście na długo wspominają te imprezę! Tak też stało sięw naszym przypadku, zdecydowaliśmy się skorzystać z oferty Vigvam - wynajęliśmy od nich namiot halowy. Zabawa trwała do białego rana, wszyscy goście wyszli bardzo zadowoleni. Kapitalny wybór. :)

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 09 sie 2018 10:25

jak już się zdecydujesz na daną lokalizację to musisz też pamiętać o dekoracjach weselnych. Jestem pewna, że znajdziesz ciekawe dekoracje, które przydadzą się podczas organizacji ślubu.

karolina88

Post autor: karolina88 » 09 sie 2018 16:28

Jak wesele to tylko w Willi Opal. Tam maja super miejsca noclegowe i duza klimatyzowana salę, gdzie po prostu na pewno sie wybawimy, nawet w największe upały :) Dodatkowo jedzenie - przepyszne, mnie najbardziej zauroczyła Rolada z udek z musem śliwkowym, przepyszne dania, duze porcje i co najważniejsze jedzenie również w formie bufetu.

Magdi09

Post autor: Magdi09 » 12 sie 2018 17:04

Jeśli ktoś jeszcze sam się nie przekonał, to ja polecam Amore w Płocku . Samo miejsce, wystrój, organizacja wszystko na 6. Nam już teraz z mężem zależało na pokojach hotelowych, ponieważ trochę osób było przyjezdnych. Do tego mieliśmy duży wybór jeśli chodzi o dodatkowe atrakcje. Skorzystaliśmy na przykład z animatora dla dzieci co i właśnie dzieciom i rodzicom się bardzo spodobało. Na upały polecam też bar lemoniadowy.

Karolina1

Post autor: Karolina1 » 14 sie 2018 11:18

Świetne sale mają w Kameliowym Zakątku w Bielsku Białej. Mieliśmy tam wesele w dużej sali kameliowej .Super obsługa,sala pięknie obstrojona. Nie mieliśmy fotografa i muzyków ,tam na miejscu przy zamawianiu sali pomogli nam znaleźć i fotografa i zespół muzyczny z wodzirejem. Fajną atrakcja jest fontanna z czekolady,szczególnie dzieci maja dużo radości,jeżeli takowe mamy na weselu.

narcyzja

Post autor: narcyzja » 15 sie 2018 22:57

Jeżeli szukasz miejsca to polecam Ci wesele w pałacu alexandrinum. Ten hotel na wesele będzie idealnym rozwiazaniem. Nie szukaj wiatru w polu i przyjdz sprawdzić ofertę a gwarantuję Ci że nie pożałujesz :) naprawdę warto.

bella91

Post autor: bella91 » 17 sie 2018 22:35

Nie jest łatwo znaleźć salę na wesele - wiem coś o tym. My planujemy ślub na 2020 rok i nie wiemy jaką salę wybrać. Moim faworytem jest sala w tej warszawskiej restauracji Rozdroże. Jednak narzeczony chce coś poza miastem... Mam nadzieję, ze do konca roku dojdziemy do porozumienia bo termin nas goni :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”