Taki wielki i nie babski problem - wypadają mi włosy!

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
mamami

Re: Taki wielki i nie babski problem - wypadają mi włosy!

Post autor: mamami » 28 gru 2017 13:07

O włosy też trzeba dbać, stosować odpowiednie kosmetyki itd. Tak samo panowie, ja właśnie przegladam różne do stylizacji kosmetyki. Mój mąz lubi takie kosmetyki, taki trochę laluś się z niego zrobił :D

ela677

Post autor: ela677 » 22 sty 2018 18:50

Panowie chyba mają łatwiej w przypadku łysienia. Zazwyczaj jest to u nich uwarunkowane skłonnością genetyczną a u pań przyczyny bywają różne. W przypadku mężczyzn wystarczy kuracja środkiem Profolan, by włosy przestały wypadać a po miesiącu zaczynają odrastać. Czytałam opinie o nim i zastanawiam się nad kupnem tego leku mężowi, bo ma coraz większe zakola.

julaśka

Post autor: julaśka » 23 sty 2018 19:57

Można jeszcze podziałać terapią światłem. Sama robiłam po ciązy, bo wlosy non stop mi lecialy jeszcze pol roku po porodzie ;/ taka terapie robilam lampami w klinice bieńkowski - chodzi o stymulację cebulek i wspomaganie odrastania. Bylam chyba tylko 3 razy bo juz przy trzecim widzialam odrosty

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 08 lut 2018 15:11

A czy ktoś z Was może korzystał z zabiegu metodą FUE. Mam problem z łysieniem i zauważyłem ostatnio nawet, że tworzy mi się na czubku głowy „gniazdo”. W Internecie dowiedziałem się o przeszczepie, który wykonuje Artur Kierach. Przyznam się, że jestem zainteresowany tą metodą.

ubki

Post autor: ubki » 09 lut 2018 18:59

Istnieje prosta odpowiedz na Twój problem, masz za mało witamin, być może odżywki dla kobiet pomogą Ci w rozwiązaniu problemu

kewlar

Post autor: kewlar » 09 lut 2018 21:18

Ja miałam podobny problem, z tym że po miesiącach biegania po lekarzach zdiagnozowano u mnie Hashimoto - wystarczy zmiana sposobu bycia i życia, właściwa dieta, regularne wizyty u specjalisty i nie ma problemu - czuje się mega dobrze i chcę tak funkcjonować - zdrowo - jak najdłużej.

jasia1

Post autor: jasia1 » 15 lut 2018 10:41

Moim zdaniem takich kwestii nie powinno się bagatelizować. Wypadanie włosów nigdy nie oznacza nic dobrego. Warto więc zastanowić się nad wizytą u specjalisty z zakresu trychologii. Polecam zapoznać się z ofertą kliniki doktor Turowskiego: drturowski.pl. Na ich stronie znajdziesz wszystkie ich dotychczasowe osiągnięcia, a także zdjęcia rzeczywistych efektów.

Gladys

Post autor: Gladys » 15 lut 2018 19:16

Ja to widzę, że to jest wręcz nagminne to wypadanie włosów. Myślałam, że to tylko tak u mnie było. Wierzcie mi, że jeszcze trochę i bym depresję wyłapała, płakać mi sie już chciało. Włosy leciały na potęgę i nic nie pomagało, przynajmniej tak wtedy myślałam. Dopiero po kilku miesiącach stosowania witamin, po drastycznym ścięciu cos drgnęło. Dzis problem jest gdzieś daleko za mną. Poradziłam sobie również z faktem, że włosy długo odrastają, załatwiając sobie włosy doczepiane Remy-Hair. Są ładniejsze od moich w ich latach świetności :D Głowa do góry Drogie Panie, czasem nasz organizm daje nam znaki, że trzeba dać odpocząć równiez włosom.

Elizka

Post autor: Elizka » 16 lut 2018 15:28

Mi włosy zaczęły strasznie wypadać po ciąży. Nie wiedziałam co począć, bo czułam narastające przerażenie. Stosowałam różne kosmetyki, które nie przynosiły żadnego efektu. Siostra wspominała o tym sklepie > ivasklep.pl i jestem ciekawa co wy o nim sądzicie ? Podobno mają na prawdę dobre i skuteczne kosmetyki przeznaczone do włosów.

ewelina546

Post autor: ewelina546 » 16 lut 2018 23:11

Po ciąży większości kobietom wypadają włosy. Trzeba przeczekać. Wiadomo odżywka nie zaszkodzi. O włosy trzeba dbać cały rok. Teraz po zimie też trzeba odpowiednio zadbać zarówno o włosy jak i o skórę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”