Taki wielki i nie babski problem - wypadają mi włosy!

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Martusia87

Re: Taki wielki i nie babski problem - wypadają mi włosy!

Post autor: Martusia87 » 22 lut 2018 17:55

Wypadanie włosów to niestety problem, który dotyczy wielu ludzi, w tym mnie :( Chociaż teraz w sumie już jest znacznie lepiej :D Ale był okres, w którym po prostu "łysiałam"! Znalazłam wtedy przyczyny wypadania włosów a także dużo sposobów (w tym domowe) na to, jak opanować to okropne zjawisko. Teraz wypada mi zaledwie kilka włosów na tydzień :)

Kirssteen

Post autor: Kirssteen » 15 mar 2018 11:37

Niekoniecznie nie babski. Po prostu u kobiet nie widać tego aż tak bardzo, mają o wiele więcej włosów i jak wypadają to nie jest to aż tak bardzo widoczne. Na takie rzeczy są jednak sposoby. Znajoma skorzystała z mezoterapii głowy i bardzo sobie chwali ten zabieg. Polega on na wstrzykiwaniu pod skórę głowy minerałów, witamin i aminokwasów mających pobudzi włosy do porostu. Poczytaj sobie o takiej opcji.

gaja

Post autor: gaja » 29 mar 2018 01:55

Endokrynolog, to podstawa. Trzeba umówić się na wizytę. Nie wiem czy pomogą, ale mogą wykluczyć, albo potwierdzić przyczyny i je wyeliminować.

korisnilson

Post autor: korisnilson » 29 mar 2018 08:17

Najlepiej zgłosić się zaraz do lekarza, nie ma na co czekać.

Elizka

Post autor: Elizka » 07 kwie 2018 10:53

Ja też mam z tym wielki problem odkąd urodziłam córkę. Nie wiem co z tym począć ? Pomyślałam o przedłużeniu włosów keratyną i wiecie co ? Jestem pozytywnie zaskoczona efektami takiej metody. Włosy nie tylko są długie ale znacznie gęste, a prezentuje się na prawdę świetnie. Poza tym wygladają bardzo naturalnie co moim zdaniem jest istotną sprawą przy wydłużaniu włosów.

usis

Post autor: usis » 19 maja 2018 17:17

Temat ten już kilka razy został poruszony na blogu antycenzor, wejdź i poczytaj jak chcesz wiedzieć więcej w tym temacie.

tatko

Post autor: tatko » 19 cze 2018 16:07

Wypadanie włosów to choroba cywilizacyjna, ale także mająca uwarunkowania genetyczne. Bardzo dobrze problem opisany jest na blogu doskonałego specjalisty w dziedzinie medycyny estetycznej dr-a Turowskiego drturowski.pl. Warszawa, Katowice i Chicago to miejsca gdzie mieszczą się placówki z doskonałym sprzętem, dzięki któremu możemy odzyskać włosy

FranczeskaWil

Post autor: FranczeskaWil » 11 lip 2018 18:41

Czy ja wiem czy nie babski? Wiele kobiet ma też z tym problem, choć z zdecydowanej większości jednak to faceci, głównie z nadmiaru testosteronu. Jeżeli macie takie problemy to podejdzcie do tego na spokojnie, z rozwagą.

Dosia

Post autor: Dosia » 15 wrz 2018 16:38

Wiecie, że istnieje metoda przeszczepu FUE - ARTAS 9x ? To zabieg, który przeprowadzają w klinice DR Turowski. Nie miałam pojęcia, że istnieją takie innowacyjne metody, które pozwalają cieszyć się bujnym włosami. Też się martwiłam do niedawna, że całkiem wyłysieję. Teraz zamierzam jak najszybciej umówić się na wizytę.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 20 paź 2018 14:51

Słyszałam że powodem wypadających włosów może być problem zdrowotny z tarczycą, więc chyba powinnaś zrobić badania. Moja mama tez miała problem z włosami , okazało się że jednak tarczyca ale później brała leki. Ostatnio źle się czuła i nie wiem jakim cudem gdy zawsze miała problem z tarczycą to teraz ma niski wynik THS. Czytałam o tym wnecie co to może oznaczać https://wylecz.to/badania-laboratoryjne ... izone-tsh/ no ale nie rozumiem najpierw niedoczynność tarczycy a teraz ten wynik.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”