Planujecie wesele?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Sunsin

Re: Planujecie wesele?

Post autor: Sunsin » 15 lut 2018 23:58

nina_ky pisze:
31 sty 2018 09:44
A z jakim wyprzedzeniem planujecie wesele? Ile Wam to wszystko czasu zajmuje?
To jest w dużej mierze zależne od tego gdzie mieszkasz, jak trudno wynająć salę itp. Może na początek warto się odrobinę rozeznać w swoim rejonie, jeśli chodzi ogólnie o jakieś tematy weselne, najczęściej występujące problemy zajrzyj sobie na hotelnabloniach.pl/blog - bardzo wiele cennych wskazówek od takich ogólnych jak zabrać się za organizacje wesela po takie bardziej specyficzne, ale modne w ostatnim czasie jak przygotować "koszyczek panny młodej".

Awatar użytkownika
kreoke

Post autor: kreoke » 16 lut 2018 10:07

Ja jestem już jakiś czas po weselu, muszę powiedzieć, że nie wyobrażam sobie, żeby nie organizować takiego wydarzenia. Taki dzień zdarza się przecież tylko raz w życiu, a przynajmniej tak się komuś wydaje jeśli wychodzi za mąż. Chociaż znam też sporo par, które nie organizowały wesela, a za zaoszczędzone pieniądze po prostu wyjechały zwiedzać świat przez tydzień czy 2 tygodnie, także wszystko ma swoje zalety oraz wady. Wydaje mi się, że trzeba to wszystko dokładnie przedyskutować z partnerem i podjąć decyzję, która będzie najbardziej słuszna w konkretnym przypadku

Chylon

Post autor: Chylon » 05 mar 2018 19:22

Moje wesele na szczęście już dawno temu za mną. :) Jednakże, warto pomyśleć nad tym, aby odbyło się w niezapomnianym i oryginalnym miejscu. My wraz z mężem ustaliliśmy, że postawienie w kierunku namiotu halowego będzie najlepszym pomysłem : impreza tego typu w plenerze to coś niespotykanego! Dzięki temu zostaliśmy zaopatrzeni w super namiot o średniej wielkości, który idealnie pomieścił wszystkich gości. To był doskonały pomysł. :)

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 06 mar 2018 18:48

Warto pamiętać o tym, jak ważna jest muzyka na weselu. W końcu to do niej goście się bawią i to od niej zależy, czy będą się bawić dobrze czy źle.

lana52

Post autor: lana52 » 15 mar 2018 17:32

Najważniejsze, żeby zapewnić gościom fajną rozrywkę :). Tak więc wybór zespołu jest mega ważny! U nas grali NoToGramy z Warszawy. Mieli super zabawy oczepinowe (nie były ani tandetne, ani żałosne, jak zazwyczaj to bywa).

Mimichaska

Post autor: Mimichaska » 17 mar 2018 13:17

Tylko dlatego, ze rodzice nam stawiają :D Gdyby nie to w życiu chyba na to bym się nie zgodziła. Tyle pieniedzy przepuścić w jeden dzien, dla mnie to jakaś masakra. Mamy parę rzeczy za które sami płacimy ale to bardzo małe koszta w porównaniu z całym weselem. Zamarzył nam się złoty mustang, wiec to już sami pokrywamy.

jolanta3602

Post autor: jolanta3602 » 18 mar 2018 15:03

Ozdoby sa bardzo ważne.

tatko

Post autor: tatko » 11 kwie 2018 00:26

Przy planowaniu wesela bardzo dobrym posunięciem jest nauka tańca. Nie planujemy z dnia na dzień lecz z dosyć dużym wyprzedzeniem jest więc czas na naukę. Jedną z najlepszych szkół tańca w Katowicach jest EGURROLA DANCE STUDIO. Szkoła firmowana nazwiskiem jednego z najlepszych choreografów Agustina Egurrolę. Po takim kursie na parkiecie nie ma na nas mocnych :clap:

tomcio988

Post autor: tomcio988 » 11 kwie 2018 13:49

U nas już sprawa jest o wiele bardziej zaawansowana, niż wybór sali weselnej czy zespołu. Wszystko już dawno zarezerwowane i teraz zostały tylko szczegóły. Mamy już potwierdzone przybycia gości weselnych, więc zamawiamy plany stołów na wesele i wszystko gotowe. Znaleźliśmy bardzo fajne plany, które już do nas idą. Dodatkowo zamówiliśmy również winietki na stoły i zawieszki na alkohole. Co prawda czasu zostało już mało, więc pora na takie zamówienia ;)

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 28 kwie 2018 11:09

My tez planujemy juz wesele. Zarezerowaliśmy sobie salę w restauracji instalacje art bistro w zamku ujazdowskim i zapowiada się naprawde świetna impreza. wnetrza sa po prostu bajkowe, więc wesele będzie jak z bajki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”