Planujecie wesele?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
mamuśka58

Re: Planujecie wesele?

Post autor: mamuśka58 » 25 sty 2018 09:20

Zaproszenia niby taka banalna rzecz, a znaleźć naprawdę ładne to niezła zabawa. Przekonałam się o tym szukając zaproszeń na ślub córki. Wreszcie trafiłam. Dostaliśmy wzory, wybraliśmy z kolekcji Frolal i dołączyliśmy listę gości. I bardzo nas zaskoczono bo już w pięty dzień mieliśmy gotowe do wysłania zaproszenia. Unikneliśmy wypełniania ich ręcznie. Chociaż parę sztuk zostawiliśmy in blanco tak na wszelki wypadek, jakby się okazało że kogoś pomineliśmy robiąc listę.

hel.kul

Post autor: hel.kul » 31 sty 2018 09:03

Ja planuję wesele całkiem niedługo bo w marcu. Suknię ślubną już mam ale ciężko mi do niej dobrać biżuterię. Zastanawiam się więc nad zakupem kolczyków. Nie wiem jednak, gdzie kupię je w detalu. Może mi doradzicie?

nina_ky

Post autor: nina_ky » 31 sty 2018 09:44

A z jakim wyprzedzeniem planujecie wesele? Ile Wam to wszystko czasu zajmuje?

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 31 sty 2018 15:19

A macie już salę? To chyba najważniejszy element. Ja się zastanawiam nad wyborem hotelu Holiday Inn Dąbrowa Górnicza bo zależy mi na obiekcie, który znajduje się na Śląsku. No i wielką zaletą jest magiczna sala balowa - parkiet, scena, brak filarów. Na dodatek pani koordynator bankietów - Marta Guzy - jest przemiła :) Warto przedzwonić lub wybrać się do nich i porozmawiać na temat organizacji wesela.

pdarecka

Post autor: pdarecka » 01 lut 2018 15:00

Parom planujacym wesele polecam zajrzec na .planujemywesele - fajnie opisane krok po kroku co trzeba zaplanowac i z jakim wyprzedzeniem :) A jak przyjdzie do wyboru sali weselnej to mozna przejrzec oferty i zaoszczedzic duzo czasu na przegladaniu dziesiatek stron.

Olenkaas9

Post autor: Olenkaas9 » 08 lut 2018 11:47

Jeżeli planujecie swoje wesele to najlepiej zabierać się tak za to ok 2 lata wcześnie, mówie poważnie:D Terminy sal weselnych są najczęściej szybko oblegane, a jeżeli chodzi o najcieplejsze miesiące to tym bardziej. Przy organizacji wesela na pewno pomoże wam stronka wesele.com.pl, ja często z niej korzystałam. Jest tam spis firm takich jak np. kamerzyści, dekoratorzy sali i kościoła, samochody do ślubu, sale itp. z waszych okolic. Fajna rzecz :)

biedroska

Post autor: biedroska » 09 lut 2018 11:14

Nasze wesele będzie już za kilka miesięcy i nie moge się doczekać. zarezerwowalismy sale w Chacie z Zalipia w sarnowie. Jest to piękna sala, idealna na zorganizowanie eleganckiego przyjęcia weselnego.

Working mommy

Post autor: Working mommy » 10 lut 2018 18:15

Ślub to na pewno spory stres dla każdej Pary ale ja wiem, że to również albo przede wszystkim multum spraw organizacyjnych. Obejmują one wybór sali, fotografa, zespołu muzycznego ale też sukni ślubnej, makijażu Panny Młodej i innych. Głowa od tego może zaboleć :( Polecam więc każdej Parze Młodej zrobić listę najpilniejszy spraw i poczytać kilka wskazówek, a to ułatwi organizację wszystkiego. Co uważacie?

Gladys

Post autor: Gladys » 11 lut 2018 20:34

Znajomi znaleźli bardzo klimatyczne miejsce na wesele. Smaczne jedzenie, organizują imprezy nawet do 300 osób, w okresie letnim jest mozliwość wystawienia również namiotu bankietowego. Na miejscu konie, hodowla kotów. Posiadają dobry sprzęt muzyczny z efektami świetlnymi. Zobaczcie koniecznie, jak dla mnie to wygląda interesująco :)

jasia1

Post autor: jasia1 » 15 lut 2018 10:23

Na pewno warto w takiej sytuacji zastanowić się też nad takimi elementami jak zaproszenia ślubne. Może zdecydujecie się też na nietuzinkową księgę gości?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”