Jaki prezent na rocznice dla męża

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
ziuta82

Re: Jaki prezent na rocznice dla męża

Post autor: ziuta82 » 19 paź 2017 15:30

Ciężko to jednoznacznie określić bo każdy facet lubi i interesuje się czymś innym. Mój na przykład ostatnio często chodzi do fryzjera i bardzo dba o swoje włosy. Zapuścił też brodę i przyznam, że bardzo fajnie wygląda. Dlatego zastanawiam się nad tym, aby kupić mu coś na urodziny. Taka pomada do włosów świetnie pomaga przy stylizowaniu włosów zarówno głów żeńskich oraz męskich.

rafek34

Post autor: rafek34 » 27 paź 2017 16:01

Uważam, że prezenty dobierać się powinno mając na uwadze zainteresowania osoby obdarowywanej. Jeśli uważasz, że Twój mąż wszystko czego potrzebuje ma, podaruj mu coś zabawnego. Jest wiele sklepów oferujących produkty tego typu. Ze swojej strony mogę polecić Ci koc z rękawami przypominający szlafrok i uciekający budzik - myślę, że każdy ucieszyłby się z tego typu giftu).

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 26 lis 2017 19:39

Na pewno powinnaś kupić mu coś, co sprawi mu radość. Pytanie, czym się interesuje Twój mąż? Wiem, że wielu pasjonatów militariów zaopatruje się w ProTechGuns, więc jeśli on też ma takie hobby, to masz gotowe pomysły. Mam nadzieję, że u Ciebie też się to sprawdzi ;)

poszukiwaczkaprzygod

Post autor: poszukiwaczkaprzygod » 07 lut 2018 13:32

Dla odważnych mężów polecam skoki ze spadochronem! Sama taki kupiłam dla swojego Piotrusia i był zachwycony! Do tej pory wspomina i się emocjonuje ;)

Kirssteen

Post autor: Kirssteen » 01 mar 2018 11:40

Może sobie jakiś wspólny prezent zrobicie? My na naszą piątą rocznicę postanowiliśmy zamówić sobie karykature naszej pary :) Wyszło bardzo śmiesznie, a praca zdobi teraz nasz salon. Takie rzeczy możecie zamówić na stronce malarstwo-rysunek.pl/karykatury-na-zamowienie. Wystarczy w sumie mieć wyraźne zdjęcia waszych twarzy, można dodawać jakieś śmieszne atrybuty i napisy

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 28 kwie 2018 22:04

Na pewno nie kupuj mu jakichś pamiątek, które zaraz rzuci w kąt... My kobiety jesteśmy bardziej sentymentalne, a faceci raczej nie cieszą się z takich małych upominków :D Najlepiej zafunduj mu jakąś atrakcję, którą zapamięta na długo. Ja bratu wykupowałam przejażdżkę ferrari na https://jazdaferrari.pl/ i po wszystkim powiedział mi, że nigdy tak dobrze się nie bawił! To niedrogie i świetne rozwiązanie, więc może spodoba się mężowi? :)

Loomlor

Post autor: Loomlor » 04 maja 2018 13:11

Widziałam, że ktoś wcześniej wspominał o takim prezencie jak zegarek. Uważam, że to dobry pomysł, jednak zanim zdecydujesz się na zakup warto by było trochę poczytać na temat tego jak wybrać dobry zegarek. Na przykład tutaj http://drewnianyzegarek.pl/jak-odroznic ... d-tandety/ możesz znaleźć sporo informacji na ten temat!

Kirssteen

Post autor: Kirssteen » 11 maja 2018 14:02

Generalnie fajnym pomysłem rocznicowym jest karykatura lub portret. Taki prezent na pewno zostanie wam na lata, jako super pamiątka tego jednego dnia :) Zobaczcie sobie jak wyglądają takie prace na http://malarstwo-rysunek.pl U nich można właśnie zamówić karykaturę na dowolną okazję.

monika8934

Post autor: monika8934 » 04 cze 2018 11:35

Mojemu mężowi bardzo podobają się takie szlafroki https://www.kinga.com.pl/na-dzien-na-noc/peniuary więc dla niego to byłby fajny prezent na rocznicę. Możecie sobie zerknąć i sprawdzić, co jest w ofercie i przypuszczam, że też coś Wam wpadnie w oko.

gagatka

Post autor: gagatka » 04 cze 2018 11:56

Szlafrok to bardzo dobry pomysł. Praktyczny i pomysłowy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”