Trądzik

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Awatar użytkownika
anniee

Re: Trądzik

Post autor: anniee » 27 sty 2018 18:46

Ja niestety zlekceważyłam mój problem z trądzikiem kiedy byłam w latach szkolnych i teraz muszę zmagać się z naprawdę głębokimi bliznami. Dopiero zabieg laserem u dr Marcina Zakrzewskiego z Klinki Zakrzewscy przyniósł efekty, ale jeszcze czeka mnie powtórzenie zabiegu, bo problem u mnie był naprawdę poważny. Nie lekceważcie trądziku, pamiętajcie!

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 03 lut 2018 12:45

Zgodzę się z Wami, że skóra podatna na trądzik jak i jego występowanie jest bardzo uciążliwe... Ja jednak mam problem z nieco innym, ale podobnym problemem. Mianowicie co jakiś czas i to dość często pojawia mi się opryszczka na ustach. Czytam też od jakiegoś czasu bardzo fajnego bloga w tematyce zdrowia i własnie tam natrafiłam na artykuł jak sobie poradzić z tym problemem, na razie mi przeszło i mam nadzieję, że dzięki tym poradom szybko nie wróci ;)

lana52

Post autor: lana52 » 15 mar 2018 17:26

Na początku wypadałoby dowiedzieć się, co ten trądzik powoduje... U mnie był to nużeniec :(. Zaopatrzyłam się w krem XFML dostępny w Centrum Walki z Nużeńcem i teraz mam śliczną buźkę bez żadnych wyprysków, więc polecam ;).

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 15 mar 2018 18:48

Jak chcesz ukryć trądzik to najlepiej kupić sobie bb krem. Znalazłam fajną teraz ofertę w drogerii online krem bb ze śluzem slimaka. Dużym plusem jest fakt, że jest to kosmetyk naturalny i stosując zyskujemy ładny wygląd, ponieważ po nałożeniu tego kremu nie wyróżnia się on na cerze. Sama planuję wypróbować ten krem, dlatego niedługo sobie go zamówię.

karolina88

Post autor: karolina88 » 16 kwie 2018 15:09

trądziku lepiej nie mazać żadnymi fluidami, mi bardzo dobrze pomógł Cetaphil EM na trądzik, to delikatna emulsja, którą myję twarz. Nie uzywam zadnych mydeł ani płynów do kapieli... tylko ta emulsja i juz po kilku dniach moja skóra była naprawdę ładna. Bez potrzeby mazania się fluidami i pudrami :)

julaśka

Post autor: julaśka » 19 kwie 2018 22:07

Jestem tego samego zdania jak ktoś tam wyżej. Radzę na początku zbadać samo źródło i w sumie problem, bo trądzik mozna "zaleczyć", ale chwilowo co po jakimś czasie wróci, więc efekt właściwie żaden. Najlepiej iść do dobrego sprawdzonego kosmetologa i mu zaufać. Podstawa to zaufanie do swojego lekarza. W tej chwili dermatologia bardzo się rozwija wystarczy poczytac sobie o nowoczesnych środkach zapobiegania i leczenia chociażby na drkepa.com Kosmetolog dobierze odpowiednią metoda i znajdzie przyczynę

babinka87

Post autor: babinka87 » 22 kwie 2018 12:52

Polecam dr Bacz-Malinowską, przyjmuje w Klinice Dermedicus na Bemowie. Jest świetna, ma wspaniałe podejście, a przede wszystkim - skutecznie leczy z trądziku!

Florka

Post autor: Florka » 08 maja 2018 14:04

Umawiałam sąsiadkę do dermatologa korzystając z rozwiązań, jakie zapodaje internet. Nie wiem od jak dawna tak mozna, ale ja dotychczas spędzałam mnóstwo czasu przy wyszukiwaniu poradni z wolnymi terminami. Teraz to bułeczka z masłem, gorąco polecam.

mamazosi

Post autor: mamazosi » 24 maja 2018 10:27

Jak męczysz się z trądzikiem to nie ma sensu czekać aż sam minie
Zapisz się do dermatologa.
Na pewno pomogą Ci i będziesz się czuła lepiej, a przede wszystkim dobrze zadbasz o cerę.
Z trądzikiem żyje się trudno. Makijaż nie wygląda dobrze więc ciągle musisz się męczyć.
Jak będziesz ją już miała wyleczoną z trądziku naprawdę zauważysz różnicę.

narcyzja

Post autor: narcyzja » 04 lip 2018 22:23

Jeżeli masz cerę trądzikową to polecam Ci wypróbować olej ze słodkich migdałów rafinowany taki jak ten http://techlandlab.pl/kategoria-produkt ... smetyczne/ Jest to bardzo dobry środek na różnego rodzaju zmiany skórne takie jak kurzajki czy właśnie trądzik lub wysypki. Możesz przetestować jego oferta cenowa jest bardzo atrakcyjna więc wiele nie ryzykujesz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”