Windykacja na koszt dłużnika

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
hel.kul

Re: Windykacja na koszt dłużnika

Post autor: hel.kul » 19 cze 2018 14:13

Polecam Tobie skontaktować się z dobrą firmą windykacyjną, która Ci wszystko w tych sprawach wytłumaczy. Jeśli nie wiesz, do kogo się zwrócić, to koniecznie poczytaj o Kancelarii Dochodzenia Wierzytelności Ultimatum, podaję Ci do nich numer telefonu: (22) 729 11 49. To specjaliści w tej dziedzinie, którzy na pewno chętnie Tobie pomogą.

franksa

Post autor: franksa » 13 sie 2018 16:53

To raczej jest norma. Jeżeli windykacja miałaby być pokrywana z kosztów osoby domagającej się spłaty długu to w wielu przypadkach byłoby nawet nieopłacalna zaczynać taki proces. Dlatego też przed zdecydowaniem się na taki ruch, a i także zanim zdecydujecie się na niepłacenie długów to poczytajcie informacje o takich tematach jak dłużnik a upadłość konsumencka. Na pewno pomoże to wam w podjęciu prawidłowej decyzji

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 31 sie 2018 09:35

Windykacja należności dla nikogo nie jest przyjemnym tematem. Problem się tworzy wtedy, gdy strony nie mogą dojść do porozumienia. Właśnie dlatego ja uważam, że takie sprawy warto załatwiać poprzez Straetus. W https://www.straetus.pl znalazłem o nich sporo informacji, które jeszcze bardziej utwierdziły mnie w przekonaniu, że to prawidłowy wybór.

kuku

Post autor: kuku » 04 wrz 2018 15:07

Skuteczna windykacja to trudny temat. Nie brakuje firm, które ograniczają się do wysyłki listu, co nie ukrywajmy, jest mało skuteczne. Czasem nawet komornik ma problemy. Dobry pomysł na ich rozwiązanie to współpraca np. z biurem TRAP. Wówczas skuteczność działań wzrasta. Takim firmom po prostu zależy na dobrej efektywności.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”