makijaż permanentny

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Karotka

Re: makijaż permanentny

Post autor: Karotka » 08 lut 2018 12:32

Makijaż permanentny to poważna decyzja i powinien być wykonywany przez najlepszych. Wiele osób ceni sobie panią Katarzynę Kuklę. Moja koleżanka robiła u tej pani brwi. Bardzo dobra robota. Najlepiej zadzwoń - ja niestety nie mam numeru, ale pewnie gdzieś w necie znajdziesz i umów się na konsultacje. Dowiesz się co i jak, jak to wygląda itd.

foxi

Post autor: foxi » 10 lut 2018 08:47

Karotka pisze:
08 lut 2018 12:32
Makijaż permanentny to poważna decyzja i powinien być wykonywany przez najlepszych. Wiele osób ceni sobie panią Katarzynę Kuklę. Moja koleżanka robiła u tej pani brwi. Bardzo dobra robota. Najlepiej zadzwoń - ja niestety nie mam numeru, ale pewnie gdzieś w necie znajdziesz i umów się na konsultacje. Dowiesz się co i jak, jak to wygląda itd.
Też jestem tego zdania i też polecono mi ten gabinet - brwi-idealne.pl, podrzucam też nr. tel. 509 120 220. Warto się wcześniej umówić by nie odejść z kwitkiem. pzdr
biuro rachunkowe Wodzisław Śląski http://ekasc.pl/

jasia1

Post autor: jasia1 » 18 lut 2018 09:56

Zachęcam do wykonywania makijażu permanentnego. Efekt jest naprawdę bardzo ciekawy. Polecam wybrać się w tym celu do Vici Clinic w Krakowie. Kolory nie blakną, bardzo fajnie taki makijaż prezentuje się w wielu różnych sytuacjach.

Sanczeska

Post autor: Sanczeska » 24 lut 2018 11:01

Makijaż permanentny to bardzo wygodne rozwiązanie. Nie musimy marnować czasu na to, aby się codziennie malować - z takim makijażem zawsze wyglądamy dobrze. Zachęcam do zapoznania się z ofertą Vici Clinic, które znajduje się w Krakowie. Tam przemiły Pan Krzysztof wykonuje makijaż permanentny za pomocą produktów Biotek.

Wanda

Post autor: Wanda » 26 lut 2018 13:46

Chętnie zrobiłabym sobie makijaż permanentny brwi, ale jest to strasznie drogie. Mam nadzieję, że z czasem ta usługa będzie tańsza, jak większość tego typu nowinek.

malla

Post autor: malla » 25 maja 2018 10:37

ja zrobiłam sobie brwi i kreskę na górnej powiece i nie żałuję :) To fakt troszkę trzeba było sobie odmówić, żeby uzbierać odpowiednią sumkę ale dziewczyny - warto! Ja byłam u Dominiki Kossakowskiej z salonu Jest Pięknie w Warszawie i szczerze ją polecam - najlepsza linergistka w stolicy! Jak zależy Wam na naturalnym efekcie to tylko u niej :)

mamaja

Post autor: mamaja » 09 wrz 2018 19:09

malla popieram w 100 :) ja też robiłam makijaż permanentny u Dominiki. Ma swój fanpage na facebooku, warto zerknąc na jej prace :) Bardzo naturalny efekt, idealne cieniowanie i konturowanie. Poza tym to mega sympatyczna i ciepła osoba :)

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 10 wrz 2018 10:43

Nie jestem zwolenniczką makijażu permanentnego. Nie wiem po co to komu. Golić sobie brwi, żeby je potem namalować? Ja tam swoje brwi lubię, choć idealne nie są ;)

Inatka93

Post autor: Inatka93 » 10 wrz 2018 16:31

Dla mnie makijaż permanentny to zbyt mocne akcentowanie siebie i nie mogłabym tak wyjść na ulicę. Wolę delikatniejsze kosmetyki Kelly do ust na przykład, które umieją podkreślić kontury, jednocześnie nie tworząc na nich nienaturalnego efektu. Ogólnie to jestem przeciwna jakiejkolwiek zbędnej ingerencji w ludzkie ciało. Co innego, jeśli ma ratować życie. Uważam, że piękno ma się w sobie, a nie na sobie.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 18 wrz 2018 19:12

Mnie to wcale nie dziwi. Żyjemy w XXI wieku, gdzie tempo działania jest niesamowicie szybkie. To sprawia, że coraz więcej kobiet stawia na makijaż permanentny i są z tego zadowolona. W sumie patrząc na takie zdjęcia stwierdzam, że to faktycznie ciekawe rozwiązanie. Wszystko zależy od Was.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”