Aranżacja pokoju

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Suzana

Re: Aranżacja pokoju

Post autor: Suzana » 04 lip 2018 09:51

My niedawno aranżowalismy dom i skorzystaliśmy z usług biura Intellio z Krakowa. Wykonali nam najpierw wizualizację 3d, a później po akceptacji wykonali projekt. Wszystko wyszło naprawdę pięknie i z gustem. Oni trudnią się raczej w aranżacji dużych i luksusowych domów oraz penthousach.

sek0nda

Post autor: sek0nda » 09 lip 2018 22:17

ewelline pisze:
03 cze 2018 21:32
jak chcesz wnętrze urządzić w stylu skandynawskim to zobacz sobie taką dedykowaną kolekcję farb Skandynawia u duluxa kolory świata. z łatwością się zainspirujesz, no i już będziesz miała z głowy aranżacje ścian ;)
O tak potwierdzam! Te farby są super. My też je wzięliśmy do salonu, dwa odcienie dla stworzenia takiej geometrii co się sprawdziło niesamowicie bo salon wygląda jak z okładki magazynu

kierka

Post autor: kierka » 19 lip 2018 14:45

uwielbiam aranżować pokoje, mój mąż mówi że powinnam zostać dekoratorką :P Powiem Wam teraz ta firma wpadła mi w oko i ich produkty https://blog.furnival.pl/biale-stoly-do-jadalni/ , miałam przyjemność je oglądać, są rewelacyjnej jakości i w dobrej cenie. Zdecydowanie konkurencyjni są w stosunku do innych mebli w tych cenach.

roputek

Post autor: roputek » 31 lip 2018 23:30

Polecam zapoznać się z http://www.boskeart.pl/ - oni pomogą zaprojektować odpowiednio pokój :) Jeżeli oczekujesz ładnego i spójnego projektu, to najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy mają doświadczenie :)

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 14 sie 2018 21:36

Jeżeli chodzi o remonty to warto zainteresować się usługa jaką jest wykończenie mieszkania pod klucz warszawa Takie wykończenia mieszkania pod klucz to idealna usługa dla ludzi nie majacych czasu na remont. Firma wykonuje wykończenia mieszkań pod klucz od wielu lat i naprawdę warto im zaufać. Oferta jest bardzo atrakcyjna i wporst na każdą kieszeń :)

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 30 sie 2018 13:15

A co myślicie o zastosowaniu mat wejściowych? Moim zdaniem to bardzo dobrze sprawdza się w każdej sytuacji. Patrząc na http://matywejsciowe.pl/o-firmie/ dochodzę do wniosku, że to bardzo dobry element zarówno do mieszkań, jak i biur. Pomyślcie, jak taka mata mogłaby wzbogacić Wasze pomieszczenia.

kierka

Post autor: kierka » 31 sie 2018 22:56

wiecie co ja teraz urzadzam pokój córki, ona sobie wymyśliła takie lustra glamour Hollywood , co o tym myślicie, powiem Wam że może tanie to nie jest, ale chyba efektowne. Zrobiłybyscie coś takiego w pokoju nastolatki.

Mannia

Post autor: Mannia » 10 wrz 2018 13:59

U nas pokoje zostały zaprojektowane i zaaranżowane pod pilnym okiem specjalistów. Mowa tutaj oczywiście o ekipie Dont Worry http://dontworry.pl/, która okazała się reprezentować niewiarygodny styl oraz klasę. Ich gust jest widoczny w naszych wnętrzach, a podziwianie ich dzieła to istna frajda. A co najważniejsze, zamieszkiwanie takiego domu to prawdziwa przyjemność!

hel.kul

Post autor: hel.kul » 12 wrz 2018 14:08

Dodatki są bardzo ważne w każdym pokoju. Jednym z moich ulubionych dodatków jest taki sitzsack. Sama też ostatnio zainwestowałam w ten worek i muszę powiedzieć, że super się w nim siedzi. To jeden z najwygodniejszych mebli w moim domu.

luppy

Post autor: luppy » 14 wrz 2018 13:13

Ja ostatnio się nastawiłam na kwiatki. Hoduję, pielęgnuję i z tym zielonym akcentem wszystko dużo lepiej wygląda

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”