W jaki sposób wykonujcie makijaż

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Kamilak

W jaki sposób wykonujcie makijaż

Post autor: Kamilak » 24 sie 2017 19:52

Szybko hahaha a tak na serio ostatnio do mojej kolekcji dołączyły nowe kosmetyki - cienie mineralne Alilla i są tak fajne i trwałe że dziennie teraz maluje oczy :) Wybrałam je bo nie uczulają, są hipoalergiczne i to był dobry wybór

malutka15

Re: W jaki sposób wykonujcie makijaż

Post autor: malutka15 » 24 paź 2017 15:49

Dla mnie podstawą jest konturowanie twarzy. Od kiedy nauczyłam się wykonywać taki makijaż to nie potrafię wyjść bez niego z domu. Jeśli chodzi o kosmetyki to najlepiej sprawdzi się taka paleta do konturowania Catrice.

ziuta82

Post autor: ziuta82 » 29 paź 2017 17:29

Bardzo fajną opcją jest makijaż permanentny. Nie ma czego się bać. Sama byłam na początku trochę przerażona ale było ok. Sam zabieg nie boli, metoda Biotek jest bardzo delikatna. Robiłam kreski na powiekach u Pana Krzysztofa z Vici Clinic w Krakowie, dostałam 20% rabatu i korektę w cenie. Generalnie bardzo fajna sprawa te kreski :)

mamaja

Post autor: mamaja » 22 lis 2017 05:55

Ja też myślę, że makijaż permanentny to ciekawe rozwiązanie :) Sama zastanawiam się nad zrobieniem w ten sposób brwi i górnej kreski na powiece. Zrobiłam już rozeznanie wśród krakowskich salonów i ciekawą ofertę ma Jadore Instytut. Koszta zabiegów juz od 300 zł więc bardzo korzystnie, salon cieszy się też pozytywnymi opiniami klientek.

hel.kul

Post autor: hel.kul » 17 gru 2017 16:26

Ja jestem fanką makijażu permanentnego. Od kiedy zrobiłam sobie kreski na powiekach u pana Krzysztofa z Vici Clinic w Krakowie, oszczędzam mnóstwo czasu każdego poranka. Wystarczy pomalować rzęsy i oko wygląda super :)

jasia1

Post autor: jasia1 » 31 gru 2017 10:22

Od kiedy zrobiłam sobie makijaż permanentny w Vici Clinic w Krakowie, nie wyobrażam sobie bez niego życia. Przede wszystkim każdego poranka zaoszczędzam mnóstwo czasu. No i zawsze wyglądam świeżo :) Zabiegi są praktycznie bezbolesne, nie musicie się niczego obawiać. Polecam Biotek - u mnie sprawdził się idealnie.

mamaja

Post autor: mamaja » 16 sty 2018 20:15

Do robienia makijażu używam wyłącznie sprawdzonych produktów. Ale są tacy, którzy lubią zmieniać, a zwłaszcza moja koleżanka. Ostatnio zakupiła sobie tusz do kresek i twierdzi, że świetnie sprawdza się zarówno na co dzień jak i całonocne imprezy.

Inatka93

Post autor: Inatka93 » 02 lut 2018 23:50

Cześć, chętnie spróbuję tych cieni, gdzie je znajdę? Odpowiadając na pytanie zawarte w temacie, to na ogół rzadko się maluję, ale lubię mocne akcenty i jasne twarze. To mój styl. Nie mam też nic przeciwko makijażowi permanentnemu. Ostatnio na przykład zdecydowałam się na takie brwi u pani Katarzyny Kukly. Tu macie jej stronę brwi-idealne.pl. Efekt zadowalający, więc chętnie jeszcze wrócę.

Karotka

Post autor: Karotka » 08 lut 2018 13:06

Jeżeli chodzi o Poznań to serdecznie i z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Panią Katarzynę Kulke poza tym, że jest niesamowicie przesympatyczna to przede wszystkim jest profesjonalistką. Byłam u niej na zrobieniu brwi - są genialne wyglądają bardzo naturalnie a ja dzięki temu zyskałam czas rano i piękny wygląd.

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 18 lut 2018 09:58

Zachęcam do wykonywania makijażu permanentnego. Efekt jest naprawdę bardzo ciekawy. Polecam wybrać się w tym celu do Vici Clinic w Krakowie. Kolory nie blakną, bardzo fajnie taki makijaż prezentuje się w wielu różnych sytuacjach.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”