walizka podróżna

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
izabiznes

walizka podróżna

Post autor: izabiznes » 30 sie 2017 12:59

Witajcie! Potrzebuję kupić walizkę podróżną , zależy mi by była solidna oraz bardzo dobrej jakości. Będę zabierała ze sobą wiele rzeczy osobistych jak i biurowych więc zależy mi aby było w nich wiele komór i miejsc na sprzęt elektroniczny. Co mi polecacie ?

Klefka

Re: walizka podróżna

Post autor: Klefka » 01 wrz 2017 00:28

Wittchen ma fajne walizki podróżne.

Miranda

Post autor: Miranda » 20 sty 2018 21:32

Najlepsze sa chyba torby podrozne na kolkach. Szczegolnie z raczka skladana i wzmacnianym spodem. Spojrz, moze cos z tego Ci podpasuje: meridian.pl/torby-podrozne-na-kolkach,c38.html ? Te torby sa naprawde solidne - wystarcza na wiele podrozy.

julaśka

Post autor: julaśka » 21 sty 2018 20:46

Moim zdaniem jak już kupować to porządny sprzęt, który posłuży na lata. Trzeba też pamiętać, że nie każdy bagaż przejdzie kontrolę na lotnisku - przerabialiśmy to z mężem w sierpniu i musieliśmy przekładać urlop... ostatecznie kupiliśmy walizkę, oczywiście na kółkach, dobra jakość bo z ABS i mają też różne modele/wielkości

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 06 lut 2018 10:54

Dzięki Bogu, przy ostatniej wizycie w Gdańsku zupełnie nie potrzebowaliśmy walizek, bagaż podręczny wystarczył. Gdański Uno Apartment , który postanowiliśmy wynająć był tak porządnie zaopatrzony, iż połowę rzeczy zostawiliśmy w domu. Zaoszczędziliśmy sobie w ten sposób sporo sił na eksplorowanie trójmiasta. :) Ojjj, było warto!

Gladys

Post autor: Gladys » 21 mar 2018 17:11

Bardzoooo designerski komplet walizek widziałam, nazywa się Zestaw walizek na kółkach ABS a jest firmy Solier by Wings. Trzy walizki o zarąbistym wyglądzie. Przy okazji wypatrzyłam torbę listonoszkę :D no co, tez sie z pewnością przyda.

klaudijos

Post autor: klaudijos » 19 maja 2018 18:29

Mogę polecić Ci sklep internetowy z tanimi walizkami, kupiłam na niej ostatnio 3 walizki dla siebie i całej swojej rodziny na tegoroczny wyjazd na wakacje. Jedziemy do Chorwacji samochodem i mam nadzieje że się pomieścimy. globtroter.waw.pl. Super duży wybór walizek w różnych rozmiarach na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Inatka93

Post autor: Inatka93 » 26 maja 2018 21:31

Fajnie jest posiadać walizkę podróżną, na pewno jest wygodniejsza niż standardowa torba, lecz przy ich wyborze należy zwrócić dużą uwagę na mocne zamki i materiał jakim zostałą pokryta. Słabej jakości tworzywo szybko sie zabrudzi, zmatowieje, albo się po prostu zniszczy. Pojemność rzecz jasna również jest ważna, dlatego na ogół kupuje się duże a wytrzymałe walizki. Ja na Twoim miejscu tak bym zrobiła, w sieciówkach te walizki nie są wiele warte...

storotka

Post autor: storotka » 23 cze 2018 11:23

Walizkę podróżną powinno wybierać się wedle zapotrzebowania. Wielkości ich są różne, najlepiej jest więc rozeznać się przed zakupem w sklepach. Wybór jest duży, a nuż traficie na coś, co będzie Wam odpowiadało, czyli mocny i solidny produkt.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 11 lip 2018 21:02

Fajne walizki są na globtroter.waw.pl, zerknij sobie, bo ja tam kupiłam cały komplet :) Mają naprawdę atrakcyjne ceny a walizki są bardzo porządne- nie to co w niektórych marketach. My zamawialiśmy je na tegoroczny wyjazd do Stanów Zjednoczonych i sprawdziły się świetnie. Są wygodne w przewożeniu (mają dobre kółeczka) i wytrzymały przerzucanie na lotnisku :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”