Pożyczka

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
DoradcaSzybkaMoneta

Re: Pożyczka

Post autor: DoradcaSzybkaMoneta » 13 lut 2018 14:08

Dzień dobry,
poszukując korzystnych rozwiązań pożyczkowych, warto zwrócić uwagę na ofertę Szybkiej Monety. Jesteśmy polską firmą, a pierwsza pożyczka do 1000 zł na 30 dni jest całkowicie darmowa. W prostym kalkulatorze na stronie szybka-moneta.pl możesz dodatkowo sprawdzić, jakie będą koszty i czas spłaty przy wyższych kwotach - maksymalna kwota oferowanej pożyczki to aż 5 tys. złotych. Naszymi atutami są jasne zasady, szybka wypłata oraz bezpieczeństwo w trakcie przyznawania pożyczki. Po więcej informacji zapraszamy na stronę szybka-moneta.pl

katarsjka

Post autor: katarsjka » 14 lut 2018 13:15

Mogę Wam polecić bardzo przydatną stronkę - bazarkredytowy. Sama tutaj szukałam wszystkich informacji na temat firm udzielających pożyczek i porównywałam je. Dzięki temu zaoszczędziłam dużo czasu, który musiałabym poświęcać na sprawdzaniu z osobna każdej ze stron

Wacek11

Post autor: Wacek11 » 14 lut 2018 20:28

Można też poszukać pożyczek tu - marketpozyczka, dużo różnych ofert, jest z czego wybrać jak na mnie. Szybko i łatwo można wygenerować czytelne zestawienie najlepszych ofert na rynku.

diana

Post autor: diana » 23 lut 2018 12:34

W trudnych sytuacjach szukam pożyczki w banku. Wiem że w raiffeisen mogę dostać nawet 10 tys kredytu gotówkowego bez odsetek. Sama decyduję w ilu ratach chce spłacić gdybym potrzebowała 4 tys dostanę je na dowód.

Miranda

Post autor: Miranda » 25 lut 2018 22:15

No ale nie kazdy ma mozliwosc wziecia pozyczki z banku - jak nie ma sie udokumentowanych dochodow, lub jakies wpisy w BIK czy KRD - to psuje mozliwosc wziecia takiej pozyczki. Ciekawa alternatywa moga byc pozyczki prywatne. Sa osoby, ktore sie tym zajmuja. Dla nich nie sa wazne wpisy czy zaswiadczenia - udzielaja pozyczek praktycznie kazdemu.

foxi

Post autor: foxi » 07 mar 2018 08:39

Ja twierdzę,że pożyczek czy kredytów należy szukać przede wszystkim w banku albo u pośrednika kredytowego - bo tam mają oferty z wielu banków. Jeżeli jednak popadniesz w kłopoty jedynym rozsądnym rozwiązaniem moim zdaniem jest kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych.Taki kredyt można otrzymać przede wszystkim u pośrednika kredytowego - tam mają oferty skrojone na każdego klienta i niemalże na każdy rodzaj problemu, pzdr
biuro rachunkowe Wodzisław Śląski http://ekasc.pl/

hel.kul

Post autor: hel.kul » 09 mar 2018 09:51

Taka pożyczka to zdecydowanie nic złego - trzeba tylko zachować wszystkie środki ostrożności przy zawieraniu umowy. Przy okazji warto skorzystać z porównywarki chwilówek, dzięki niej łatwiej będzie wybrać dla siebie najkorzystniejszą opcję. Polecam poczytać więcej na ten temat.

lana52

Post autor: lana52 » 13 mar 2018 22:15

Nie mając wystarczającej zdolności kredytowej na to, aby zaciągnąć kredyt w banku, można zdecydować się na chwilówkę. Jest świetną alternatywą kredytów w banku. Trzeba tylko pamiętać o tym, aby nie rozkładać jej na raty... To zupełnie bez sensu, gdyż staje się wtedy zupełnie nieopłacalna...

Mimichaska

Post autor: Mimichaska » 14 mar 2018 19:33

Nie korzystałam jeszcze nigdy z takich pożyczek. W sieci można znaleźć wiele przeróżnych komentarzy na ich temat. Jednak myślę, że dopiero gdy się weźmie pożyczkę to można się przekonać jak to jest na prawdę :) Ja dlatego chce na początek skorzystac z mniejszej pomocy finansowej. Są to krótkoterminowe pożyczki do 5 tysięcy złotych.

berekatka

Post autor: berekatka » 15 mar 2018 10:54

Słowo pożyczka nie kojarzy mi się zbyt dobrze. Zazwyczaj mam z tyłu głowy taki obraz osoby bardzo zadłużonej i z wieloma problemami przez to, że zdecydowała się właśnie na pożyczkę. Słowo kredyt ma dla mnie znaczniej łagodniejszy wydźwięk.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”