Gotowanie a zamawiane jedzenie

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Szymonka

Gotowanie a zamawiane jedzenie

Post autor: Szymonka » 17 gru 2017 14:45

Wiadomo uwielbiam gotować ale wiecie, że to i tak zazwyczaj sporo zajmuje nawet jak się nie planuje. Dlatego my wtedy zamawiamy zazwyczaj pizzę na przykład z Party Pizza. dla mnie jest najlepsza i ciasto the best :)

martynaF

Re: Gotowanie a zamawiane jedzenie

Post autor: martynaF » 04 sty 2018 13:07

Gotowanie jest przyjemnie, ale czasem lepiej po prostu coś zamówić. Ja osobiście najbardziej lubię Pizza Hut menu mają bardzo obszerne, można zamówić prawie wszystko.

Suzana

Post autor: Suzana » 05 sty 2018 11:30

Wiadomo, że na codzień gotuje się w domu obiady, ale kiedy jest duża impreza, to zamawia się jakiś catering. Ja często korzystam z Catering Arts, kiedy robię większe imprezy domowe, takie na 20 osób. Wtedy nie martwię się gotowaniem, czy przystawkami. Płacę i przywożą mi wszystko gotowe.

Werka2

Post autor: Werka2 » 08 sty 2018 14:01

Dawniej często szlam na łatwiznę i zamawiałam obiady do domu, ale odkąd mam nowe garnki to ciągle gotuję :)
Uwielbiam testować nowe rzeczy, które zakupię, stąd mój zapał ;) A kupiłam świetne garnki. Mam nadzieję, że na dłużej zostanie, bo wiadomo, że gotowane potrawy są zdrowsze niż np. pizza.

88Mamusia77

Post autor: 88Mamusia77 » 08 sty 2018 17:58

Ja tam wolę sam ugotować, przynajmniej wiem co jem!

MrMariola

Post autor: MrMariola » 09 sty 2018 09:48

Ja pamiętam, że nawet jeżeli były większe imprezy rodzinne to zawsze dania przyrządzała moja mama, dawniej nie było takiej możliwości, żeby zamówić sobie catering. Dziś to co innego, nawet często sami zamawiamy kolację albo obiad może z braku czasu, a może tylko z lenistwa. Ja oczywiście staram się jak najczęściej gotować, chociażby dlatego, że jest to tańszy wariant i wiem co jem.

Awatar użytkownika
Marcysia18

Post autor: Marcysia18 » 09 sty 2018 12:31

Jasne, że lepiej gotować, ale czasami miło zamówić coś gotowego :) Oczywiście wszystko trzeba stosować z umiarem.

Olenkaas9

Post autor: Olenkaas9 » 14 mar 2018 14:29

Da się zrobić na szybko bardzo dobry obiad. U mnie najgorszą rzeczą jest dostępność produktów, z których można go zrobić :D Zawsze praktycznie pusta lodówka i z niczego nie da się nic wyczarować. Jednak często stawiamy na takie dania jednogarnkowe jak chłopski garnek, bigos, albo po prostu zupy. Wiec garnek z jedzeniem stoi w pogotowiu. Do takich rzeczy to mam rękę, potrawie je świetnie doprawić głównie liściem laurowym z Turcji z Knorra oraz sporą dawką pieprzu. Bez soli też się oczywiście nie może obejść.

Wanda

Post autor: Wanda » 15 mar 2018 15:31

Ja zwykle gotuję, bo tak jest najzdrowiej, ale od czasu do czasu lubię zjeść coś gotowego "na mieście". Staram się gotować obiady przynajmniej na dwa dni, żeby nie musieć gotować codziennie, to spora oszczędność czasu.

NataliaChrzan

Post autor: NataliaChrzan » 18 mar 2018 18:18

Sporo pracuje, więc przygotowuje szybkie dania, jak sałatki czy zupy krem. Dużo pracuje i zajmuje się dziećmi (ciągle chorują)co pochłania całą moją energię. Jak chce zjeść coś dobrego zabieram dzieci do restauracji. Uwielbiam ich jedzenie. Wszystko jest smaczne i zdrowe. To miejsce przyjazne dzieciom, więc nie mam obaw by zabierać tam swoje maluchy. To najlepsza restauracja na Mokotowie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”