Makijaż na ślub

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Awatar użytkownika
Greta

Makijaż na ślub

Post autor: Greta » 18 gru 2017 14:04

Czy nie bałybyście się wykonać takiego makijażu samodzielnie?
Chce przekonać siostrę konkretnymi argumentami, żeby sama się pomalowała.

Ma ogromne umiejętności w tym zakresie, używa doskonałych kosmetyków,
a mimo to ma opory, że coś pójdzie nie tak i będzie niezadowolona.

Upiera się na wizytę u kosmetyczki, która jest droga i moim zdaniem,
może jej zrobić makijaż, do którego nie będzie w ogóle przekonana.
I dopiero będzie!

Jak Waszym zadaniem, przekonać siostrę, by zrobił to, co potrafi sama?

kalicki12

Re: Makijaż na ślub

Post autor: kalicki12 » 23 gru 2017 09:05

Makijaż to nie wszystko. Warto podkreślić go odpowiednią biżuterią.

Alicja Rosińska

Post autor: Alicja Rosińska » 28 gru 2017 21:40

Ja bym się nie odważyła wykonać makijażu samodzielnie na swój ślub nawet jakbym miała najlepsze kosmetyki. Wiem, że nie byłabym w stanie pomalować się tak jak zrobi to makijażystka.
Jak wychodziłam za mąż to zamówiłam sobie usługę makijażu z salonu mobilnego (na fb mają stronkę MobileSalon.net) . Oczywiście najpierw umówiłam się na makijaż próbny aby nie było wtopy. I z próbnego i z ślubnego byłam bardzo zadowolona. Wszystko omówiłam wcześniej z makijażystką, zaproponowała mi od siebie kilka rozwiązań, które okazały się strzałem w 10. Makijaż wykonała na profesjonalnych kosmetykach (łącznie z utrwaleniem). Całość wyglądała świeżo całe wesele.

Olek

Post autor: Olek » 14 maja 2018 08:47

Też za bardzo bym się stresowała, dlatego mam już zamówioną wizażystkę na lipiec. A na jaką oprawę graficzną się zdecydowaliście, jeżeli chodzi o wesele? Zaproszenia, winietki, pudełko na koperty weselne? Miał ktoś może coś z tej stronki: https://www.jdstyle.pl/93-pudelka-na-koperty bo rozważam zakupy tam?

korisnilson

Post autor: korisnilson » 14 maja 2018 09:42

Jeżeli potrafi to czemu nie?

Inatka93

Post autor: Inatka93 » 19 maja 2018 09:25

A moim zdaniem głupotą jest iść do kosmetyczki, kiedy możemy taki makijaż zrobić sobie sami. Ja jestem przykładem na to, ze pomalowałabym się sto razy lepiej niż kosmetyczka, która zrobiła ze mne w tym dniu wiedźmę, dosłownie.. Próbny wyszedł cudownie, a ten główny niestety nie. Masakra. A do tego pani miała dla mnie niecałą godzinę.. Dlatego teraz sama próbuję się malować i testuję różne kosmetyki. Teraz przymierzam się do tego http://goldenrose.pl/produkty/cera/pudr ... -rose.html , miałyście może?

elabarbara

Post autor: elabarbara » 11 cze 2018 09:46

W tak ważnym dla nas dniu warto wybrać dobrą kosmetyczkę która wykona piękny i długotrwały makijaż. Ja też niebawem mam ślub i długo szukałam salonu i chodziłam na próbne makijaże. I ostatecznie zdecydowałam się na makijaż ślubny Warszawa w salonie Body Bar. Po makijażu próbnym byłam bardzo zadowolona z efektu. Chcę w tym szczególnym dla mnie dniu wyglądać pięknie.

Wanda

Post autor: Wanda » 13 cze 2018 10:11

Mnie malowała dziewczyna, która nie jest zawodową makijażystka, zajmuje się tym hobbystycznie, a mimo to spisała się na medal. Makijaż był piękny i trzymał się aż do rana.

usis

Post autor: usis » 28 cze 2018 13:51

Może lekkie uzupełnienie rzęs będzie fajnym podkreślaniem twoich oczu, wiele o tym możesz przeczytać na stronie http://www.lafoto.pl/uzupelnianie-rzes/ jest na niej bardzo dużo informacji na ten temat

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 29 cze 2018 07:26

Ślub i wesele to wyjątkowe okazje, dlatego moim zdaniem śmiało można tutaj pokusić się o sztuczne rzęsy np. https://noblelashes.pl . Dzięki nim można nadać spojrzeniu wyjątkowy wyraz, a co więcej rzęsy tej marki są wysokiej jakości i ładnie się trzymają. Poza tym prezentują się naturalnie i doskonale podkreślą urodę każdej kobiety:).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”