Sokownik nierdzewny

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
iwona4401

Sokownik nierdzewny

Post autor: iwona4401 » 15 sty 2018 20:20

Witajcie, jestem mamą półrocznego Sebastiana.Prowadzę własną działalność gospodarczą.Oprócz pracy zawodowej jestem mamą bardzo nastawioną na zdrowy styl życia, a w szczególności na zdrową żywność. Tak się składa,że mamy z mężem pasję tzn.uprawiamy niewielkie ilości warzyw i owoców, aby potem robić z nich zdrowe przetwory na zimę.Mąż wpadł na pomysł, aby w tym roku zrobić jak największą ilość soku owocowego, który potem będzie można pić z wodą lub herbatą.Pomysł bardzo mi się spodobał.Jednak do tej pory nie miałam sokownika, który wydaje mi się w tej sytuacji niezbędny.
Znalazłam bardzo ciekawą stronę sklepu ogrodniczego gdzie mogę go zamówić sklepogrodniczy.pl/sokownik-nierdzewny-8-l-tragar
Jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej i można go myć w zmywarce :)
Dawniej sokowniki wykonane były z aluminium słyszałam,że soki robione w takich sokownikach są bardzo nie zdrowe.Dlatego tak zależy mi aby był właśnie ze stali nierdzewnej, a Wy co o tym sądzicie? Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

gosh

Re: Sokownik nierdzewny

Post autor: gosh » 21 sty 2018 18:53

W jakiej cenie są takie sokowniki?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”