kuracje z Eldan Cosmetics

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
mamaja

kuracje z Eldan Cosmetics

Post autor: mamaja » 19 lut 2018 13:08

Jak na co dzień pielęgnujecie swoje cery ? Czy ktoś z Was miał juz okazję używać kosmetyków od Eldan Cossmetics i może podzielić się opinią ? Szczególnie chodzi mi o kuracje, które mają w swojej ofercie.

Awatar użytkownika
Joo23

Re: kuracje z Eldan Cosmetics

Post autor: Joo23 » 19 lut 2018 15:47

Nie będę w stanie niestety pomóc w tym obszarze tematycznym. To nie jest moja dziedzina...
Kto nie ryzykuje, ten przegrywa dwa razy

malla

Post autor: malla » 22 lut 2018 12:46

Nie kuracji jeszcze nie stosowałam ale kilka opakowań kremu nawilżającego już zuzyłam :) sama kiedyś myślałam o kuracji oczyszczającej i nawilżającej ale jakoś tak odkładam to w czasie. Jesli są tak samo skuteczne jak inne ich produkty to na pewno warto spróbowac.

evelajna

Post autor: evelajna » 22 lut 2018 13:30

Nie mam żadnej z ich kuracji w domu ale byłam już 2 razy na zabiegu w pobliskim salonie kosmetycznym. Był to zabieg Eldan Głębokie Nawilżenie, trwał około 90 min. Wiem jedno, chciałabym kiedyś skompletować sobie cały ten zestaw bo działanie jest rewelacyjne. Skóra dogłębnie nawilżona, odświeżona i zregenerowana.

mamaja

Post autor: mamaja » 23 lut 2018 12:21

ooo o tym nie pomysłałam :) Muszę zapytać moją kosmetyczkę czy ma w ofercie takie zabiegi i to rzeczywiście fajna opcja na ich wypróbowanie bo jednak zakup całej kuracji to nieco większy wydatek. na początek kupię też jakiś krem i preparat do demakijażu. Możecie polecić coś konkretnego ?

malla

Post autor: malla » 23 lut 2018 12:51

Ja akurat mam cerę przetłuszczającą się i na co dzień używam oczyszczającego toniku Dermopurifying Tonic Lotion. W składzie np wyciąg z lukrecji, brzozy czy szałwii. Działa antyseptycznie, ściaga pory, normalizuje pracę gruczołów łojowych. z tego co wiem to mają sporo różnych rodzajów także do cery suchej czy naczynkowej.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 13 mar 2018 10:03

A czy ktoś może używa kremu do twarzy BB ze śluzem ślimaka ? Bo jestem bardzo ciekawa jaki jest ten krem i czy warto go mieć. Bo znajoma poleciła mi go bym sobie kupiła i wypróbowała ale jakoś nie jestem jeszcze przekonana. Przejrzałam drogerie online i znalazłam go. Czy ten krem warto kupić i czy jest faktycznie taki dobry ?

evelajna

Post autor: evelajna » 23 mar 2018 11:05

Rozmawiałyśmy o kuracjach i tak się nakręciłam, że zamówiłam sobie w końcu tą kurację Eldan Głębokie Nawilżenie. Jestem ciekawa efektów ale jeśli będa takie jak po zabiegach w gabinecie to coś czuję, że będe to powtarzać bardzo regularnie :)

malla

Post autor: malla » 23 mar 2018 11:18

haha fajnie, że się udało ją zamówić ja tez się na to szykuje ale bardziej biorę pod uwagę tą kurację oczyszczającą :) Fajne produkty, żałuję tylko, że nie można ich kupić w mojej osiedlowej drogerii haha :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”