MOTOCYKL - ciągle nas przybywa

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
tatko

MOTOCYKL - ciągle nas przybywa

Post autor: tatko » 22 lut 2018 22:18

Z pewnością nie uszła Waszej uwadze rosnąca ilość motocyklistów z sezonu na sezon. To przekłada się na coraz większe zapotrzebowanie na akcesoria związanie z bezpieczeństwem, ubiorem, gadżetami, częściami zamiennymi i serwisem. To niech będzie najlepsze miejsce, żeby się podzielić swoimi doświadczeniami w tej materii

mamuśka58

Re: MOTOCYKL - ciągle nas przybywa

Post autor: mamuśka58 » 24 lut 2018 15:40

To prawda że fanow motocykli przybywa, a im bliżej wiosny to bedzie ich jeszcze więcej. Mnie ostatnio zainteresowała ładowarka akumulatora, mąż coś narzekał że jego źle ładuje. Znalazłam tu gmoto.pl. Przy okazji popatrzyłam w zakładki jest sporo ciekawych akcesoriów dla motocyklistów. Już nawet wiem co kupie mężowi na urodziny.

Miranda

Post autor: Miranda » 25 mar 2018 22:36

Hejka!
Fajny temat - moze fajnie sie rozmawiac i watek rozwijac. A powiedzcie mi, co sadzicie na temat montowania owiewek motocyklowych do swoich maszyn? Nie macie wrazenia, ze szyby motocyklowe sa po prostu za niskie? I jednak lepiej jakby byly troche wyzsze - nie wialo by tak w twarz, prawda? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Mirka

Post autor: Mirka » 09 kwie 2018 06:43

Motocykl to świetna sprawa! Przy tej pogodzie nic lepszego nie mogłabym sobie wymarzyć... jeszcze mieszkając w zatłoczonym mieście xD
Ale jak już się decydujemy na kupno takiego sprzetu to warto porządnie zabezpieczyć motocykl przed kradzieżą, bo tego ostatnio jak mrówek w mrowisku ;

martynaF

Post autor: martynaF » 06 maja 2018 19:08

Jazda na motocyklu to super sprawa, uwielbiam to poczucie wolności - niezastąpione. Ale ostatnio jednoślady stały się celem wielu złodziei, więc warto zainwestować w odpowiednie zabezpieczenie motocykla. Ja do swojej Yamahy dorzuciłam zabezpieczenie z Konsalnetu, nie tylko w razie kradzieży, ale też jakiegoś zdarzenia na drodze.

lana52

Post autor: lana52 » 17 maja 2018 00:52

To prawda – fanów motocykli jest coraz więcej. Sama, również jestem motocyklistką. Ma jeden z modeli Ducati – w posiadaniu jakich modeli jesteście Wy? Swoją drogą, jeśli już mowa o motocyklach, to czy korzystacie z popularnych akcesoriów dla motocyklistów? Sama, zastanawiam się nad tym, czy nie zaopatrzyć się w owiewkę (swoją drogą zastanawiam się, dlaczego nie są montowane przez producentów).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”