marki kosmetyków

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Magdi09

marki kosmetyków

Post autor: Magdi09 » 23 lut 2018 11:23

Cześć dziewczyny. Znajoma poleciła mi kiedyś krem do twarzy marki biotherm. Nie mogłam dopasować kremu do twarzy, który odpowiednio nawilżałby moją skórę. A, że super się sprawdził to sięgnęłam po inne kosmetyki tej marki. Wybór jest spory. A jak jest u Was. Macie swoje sprawdzone konkretne kosmetyki różnych marek czy też skłaniacie się do jednej czy dwóch? Piszcie.

Enigmasek87

Re: marki kosmetyków

Post autor: Enigmasek87 » 23 lut 2018 21:46

moja dziewczyna nie kupuje markowych kosmetyków

elabarbara

Post autor: elabarbara » 05 mar 2018 12:21

Ja używam kosmetyków Loreal, Max Factor i bez nich nie wyobrażam sobie mojego makijażu. :) Ostatnio nawet przeglądałam w necie sklepy i trafiłam na sklep z kosmetykami online i w tym sklepie właśnie mają wszystkie dostępne znane marki. Teraz wiem gdzie szukać swoich kosmetyków, jak będę miała już braki w kosmetyczce. A wy jakie macie ulubione swoje marki kosmetyków ?

monikabert90

Post autor: monikabert90 » 14 mar 2018 13:46

Ja od wielu lat mam jedną ulubioną, sprawdzoną markę kosmetyków, a mianowicie oriflame. Używam tych produktów już od kilkunastu lat i jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam, zarówno jeśli chodzi o kosmetyki pielęgnacyjne, do makijażu, jak i o perfumy. Bardzo często kupuję również znajomym i rodzinie prezenty z Oriflame i również najczęściej okazują się one jak najbardziej trafione. Mam kilka produktów, które na stałe zagościły w mojej kosmetyczce, na przykład uniwersalny krem Tender Care w małym słoiczku. Super, że wprowadzili różne jego zapachy, a działanie jest niezmienne :love:

tatko

Post autor: tatko » 21 mar 2018 23:02

Bardzo dobrą i szanowaną marką perfum była kiedyś Puma Woman szara, która niestety w firmie Coty została odstawiona na bocznicę. Wiele kobiet szuka do dziś dobrego odpowiednika tego cytrusowego zapachu o sportowym charakterze.

haniulala

Post autor: haniulala » 21 mar 2018 23:35

Też miałam kilka kosmetyków z biotherm i również bardzo sobie chwaliłam :) Muszę wybrać się na małe zakupy kosmetyczne.

monika8934

Post autor: monika8934 » 31 mar 2018 17:29

Jakie są Wasze ulubione perfumy? Mnie bardzo podoba się zapach euphoria i mam zamiar w przyszłym tygodniu zamówić go sobie. Macie może go w swojej kolekcji? Bo ja jeszcze nie miałam i jestem ciekawa, czy zapach długo się utrzymuje i czy perfum jest wydajny. Mam nadzieję, że tak, bo raz kupiłam markowy perfum i bardzo szybko się skończył.

wienka

Post autor: wienka » 06 kwie 2018 14:38

Remescar jest bardzo dobrym kremem. Zapewne wiele kobiet jak i mężczyzn ma lub miało worki lub cienie pod oczami. W końcu ja się przestałam wstydzić i zaczęłam używać tego kremu. Nawet mój mąż zauważył że zaczęłam się więcej uśmiechać. I ma rację, bo nie musze się już zamartwiać że mam jakieś oznaki starości

nella

Post autor: nella » 07 kwie 2018 01:53

Nie dość że mam wymagającą skórę twarzy ze względu na przebarwienia to jest ona jeszcze dodatkowo lekko wysuszona. Skutki korzystania z solarium :/ Od miesiąca smaruję twarz specjalnym preparatem przebadanym klnicznie, a mianowicie olejkiem Bio-Oil. Jestem zadowolona, bo już widzę pierwsze widoczne efekty wyrównania kolorytu skóry, a wdodatku jest ona gładka i milo nawilżona. Olejek ma delikatny, stonowany zapach, szybko się wchłania i nie brudzi ubrań. Od miesiąca to mój najukochańszy kosmetyk

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”