botoks czy kwas? gdzie w warszawie?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Mouse

botoks czy kwas? gdzie w warszawie?

Post autor: Mouse » 15 cze 2018 22:02

Gdzie w Warszawie dobrze wygladadzaja zmarszczki botoksem? A tak btw to lepszy botoks czy jednak kwas hialuronowy?

SoniaWartowska

Re: botoks czy kwas? gdzie w warszawie?

Post autor: SoniaWartowska » 18 cze 2018 12:34

W Magicznej Klinice, sprawdź sobie :) Ja miałam wygładzane u dr Norberta.

listek

Post autor: listek » 19 cze 2018 22:03

Moja mama miała kwas a ja botoks. Obie robiłyśmy zabiegi w klinice Melitus w Warszawie u dr Kozłowskiej i obie jesteśmy zadowolone z efektów. Myślę ze jak wybierzesz dobry salon badz klinike to tam doradza ci co jest dla ciebie najlepsze

korisnilson

Post autor: korisnilson » 21 cze 2018 11:47

Co ile trzeba powtarzać taki zabieg? Warto? Jakie macie efekty po tym?

listek

Post autor: listek » 25 cze 2018 12:55

korisnilson kwas utrzymuje się okolo pół roku, oczywiscie wszystko zalezy od tego ile zostalo go podane i jak duze byly zmiany, botoks natomiast ok 3-4 miesiecy po pierwszej iniekcji, po drugiej tez okolo pół roku :) Efekty są fajne w obu zabiegach, skóra jest pełniejsza i bardziej elastyczna :) no i wyglada młodziej hehe

boguska

Post autor: boguska » 17 lip 2018 17:07

Ja bylam na kwasie w Bienkowscy Clinic w Bydgoszczy - https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/kwas-hialuronowy/ tutaj mozecie sobie o tej klinice poczytac, bo to naprawde swietne miejsce i warto kawalek przejechac, zeby trafic na tak doswiadczonych lekarzy i nowoczesna technologie.

anatolka

Post autor: anatolka » 23 lip 2018 09:12

Polecam Klinikę Sfera i dra Migałę, to naprawdę świetny specjalista :) A przy tym przemiły lekarz, który naprawdę zna się na rzeczy. Tu masz namiar na klinikę http://www.klinikasfera.pl/ :)

dresia

Post autor: dresia » 25 lip 2018 09:28

Ja osobiście wybrałam kwas ale botoks chyba daje efekty na dłużej. Ja w każdym razie na razie miałam małe zmarszczki i kwas dał radę, efekt wielkie WOW! a robiłam w Centrum Medycznym Arnica w Starych Babicach, to praktycznie jeszcze Warszawa, koleżanka poleciła miejsce a mnie dodatkowo zachęciły konkurencyjne ceny.

daria19

Post autor: daria19 » 19 sie 2018 10:44

ja jestem akurat po botoksie, ale również rozważałam kwas. mogę Ci polecić klinikę melitus właśnie w Warszawie. Ja byłam pod okiem doktor Kozłowskiej i jestem zadowolona. sama nie mogłam się zdecydować, ale doktor wytłumaczyła mi na spokojnie jak to wszystko ma wyglądać, mówiła, ze dla niej taki zabieg to norma bo wykonuje go codziennie po kilka razy więc nie mam się czego bać. może wejdź sobie na ich strone i poczytaj. klinikamelitus.pl

magda.konik

Post autor: magda.konik » 29 sie 2018 16:01

Hej, wszystko zależy od potrzeb Twojej skóry. Najlepiej skonsultować się z dobrym lekarzem medycyny estetycznej, który dobierze rozwiązania dedykowane Twojej skórze. W Warszawie polecam dra Migałę z Kliniki Sfera, świetny fachowiec.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”