Jak urządzić jadalnię?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
jadwigaa87

Jak urządzić jadalnię?

Post autor: jadwigaa87 » 06 lip 2018 12:08

Jak i w jakim stylu urządzić jadalnię? Jakie meble wybrać?

hannaa89

Re: Jak urządzić jadalnię?

Post autor: hannaa89 » 07 lip 2018 09:02

Modny jest styl industrialny, polecam też skandynawski, zwłaszcza jeśli preferujesz klasyczne klimaty. Co do stołu, to najpraktyczniejszy jest rozkładany.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 08 lip 2018 23:15

Wiesz, to dużo zależy od tego jakie style lubisz :) Ja na przykład zawsze lubiłam jasne i przytulne wnętrza, dlatego urządzając swoją jadalnie postawiłam na jasne i skandynawskie meble. To właśnie dzięki nim udało mi się stworzyć kuchnię idealną :) Białe meble są teraz bardzo modne, ale prawda jest taka, że przecież biel nigdy nie wyjdzie z mody :) Dlatego takie meble będą zawsze na topie!

tomcio988

Post autor: tomcio988 » 11 lip 2018 16:34

Jadalnia połączona wspólnie z kuchnią pasuje by była zaaranżowana podobnie :) W końcu to jedno pomieszczenie - często oddzielone między sobą tylko i wyłącznie blatem lub w ogóle ;) Ja zawsze aranżując wnętrza w swoim mieszkaniu stawiam na luksus i wybieram - ich design jest niesamowity oraz nie każdy pozwolić sobie może na takie produkty ;)

Florka

Post autor: Florka » 16 lip 2018 16:37

Lubie jasne meble, najlepiej z białymi blatami. Znalazłam takie stoły do jadalni. Na szczęście są rozkładane, bo moja rodzina do licznych nalezy :) Jadalnie pragnę mieć w stylu nowoczesnym. Wybrałam sobie stół rozkładany Brick, nad krzesłami jeszcze myślę, ale z pewnością wybiorę cos z tego sklepu.

Inatka93

Post autor: Inatka93 » 24 sie 2018 15:36

Sposobów na urządzenie jadalni mamy sporo, a to dzięki pomysłowości projektantów mebli. Wydaje mi się, że wielu z nich eksperymentuje z modą i możliwościami, by dać klientowi jak największy wybór. Te stoły https://meblehubertus.pl/produkt/stol-xenon-bialy/ są bardzo wyjątkowe, choć poza prostotą wykonania i wykorzystaniem znanego już kontrastu, nie mają w sobie nic szczególnego. A jednak, pokazano biel i czerń w kompletnie innym połączeniu, bardzo ciekawym.

majaa862

Post autor: majaa862 » 27 sie 2018 14:32

Jak? Minimalistycznie i komfortowo. Jadalnia ma być bowiem przede wszystkim praktyczna. Do klasycznej jadalni radzę wybrać drewniane meble, natomiast do nowocześniejszej z elementami szklanymi, z płyt laminowanych itp., jak takie https://www.edinos.pl/stoly-okragle okrągłe stoły - prezentują się bardzo elegancko.

Awatar użytkownika
jurekh76

Post autor: jurekh76 » 28 sie 2018 13:50

Cześć wszystkim forumowiczom :) Poszukuję jakiegoś sprawdzonego i porządnego sklepu z meblami. Nie koniecznie na obszarze Krakowa, może być internetowy... Czy jesteście w stanie mi coś w tym temacie doradzić? Ja właśnie robię remont mieszkania i chciałbym je urządzić w stylu nowoczesnym. Problem niestety w tym, że niezbyt się na tym wszystkim znam, przez co trudno mi dobrać odpowiednio te meble. Dlatego też zależy mi na sklepie, który oferuje doradztwo w zakupie mebli. Z tego co wyczytałem, to w tym sklepie jest taka usługa http://www.meblelargo.pl/ Co o tym myślicie? Może znacie jeszcze jakiś ciekawy sklep, który oferuje tego typu doradztwo przy zakupie mebli? Z góry wielkie dzięki za porady w tym obszarze tematycznym :) Z całą pewnością mi się przydadzą :)
Czas ma tendencję do przyspieszania, kiedy nie zwraca się na niego uwagi.

Awatar użytkownika
Kromczyk

Post autor: Kromczyk » 28 sie 2018 20:03

To jest zdecydowanie zadanie dla specjalisty z tej dziedziny. Można sobie wiele trudności oszczędzić dzięki temu.
Głodny nie przebiera, wszystko mu smaczne.

kewlar

Post autor: kewlar » 28 sie 2018 22:41

W jadalni najważniejszy jest funkcjonalny, ale niebanalny stół. Zobaczcie na te https://www.dkwadrat.pl/pol_m_Stoly-234.html - idealne jak dla mnie - mega nowoczesne i wystarczy dobrać ciekawe krzesła, by stworzyć niepowtarzalna jadalnię.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”