Dobry remont domu

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Szymonka

Dobry remont domu

Post autor: Szymonka » 07 wrz 2018 21:03

Jakoś remonty nigdy nie były moją mocną stroną, dlatego też zdecydowanie gdy przychodzi do remontu to wolę powołać się na fachowców niż samemu próbować coś nieudolnie robić. WY przy remontach i budowach korzystacie z pomocy czy większość robicie sami?

bierendaa

Re: Dobry remont domu

Post autor: bierendaa » 10 wrz 2018 09:16

A ja uważam, że jak chce się zrobić dobry remont to trzeba zrobić to samemu. Wiadomo, że zabierze to dużo więcej czasu, niestety to będzie wasz czas, ale będziecie mieć pewność że będzie to solidnie i dokładnie zrobione. Ja tak teraz robię łazienkę. Mam wybraną całą aranżacje. Jak na razie to idzie całkiem przyjemnie :)

korisnilson

Post autor: korisnilson » 10 wrz 2018 09:41

Remont, to pochłaniająca sprawa, czasami chciałabym już być po wszystkim. Używaliście kiedyś nitów do łączenia ze sobą powierzchni. Czytałam o tym, że jest kilka rodzajów nitów, jakieś grzybkowe, płaskie, kuliste- od czego zależy to jakie stosujecie? Póki co przeczytałam poradnik, ale chciałabym poczytać odpowiedzi od praktyków. A może warto skorzystać z innej metody łączenia, jak sądzicie?

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 17 wrz 2018 14:48

Zaczynając remont domu to warto zainteresować się ofertą jaką jest osuszanie budynków by po remoncie nie wyskoczyły żadne niespodzianki.

otylia

Post autor: otylia » 25 wrz 2018 18:54

Zobacz sobie jeszcze co proponuje nowa gazetka castorama, teraz akurat pokazują jak w fajny sposób ogarnąć łazienkę. Jeśli przygotowujecie się na remont to myślę, że warto zobaczyć co mają. Może nawet korzystałaś z tej strony gazetkonosz.pl to jedno z bardziej popularnych miejsc, gdzie prezentowane są najnowsze gazetki.

liveornot

Post autor: liveornot » 29 wrz 2018 18:53

Jestem przed ogromnym remontem w moim nowym mieszkaniu i chciałabym dowiedzieć się od Was jakich wierteł używaliście do powieszenia ciężkich przedmiotów, obrazów czy np. telewizora. Kupujemy duży telewizor z ambilightem i chciałabym, aby wszystko poszło dobrze przy zawieszaniu go i wierceniu.

arlett

Post autor: arlett » 09 paź 2018 19:40

My mamy stary dom po dziadkach i chcemy w nim zamieszkać. Czeka nas mnóstwo pracy tam ale myślę, ze damy rade a efekt końcowy wszystkich zachwyci. Zastanawiam się nad wynajęciem tej firmy. Zajmują się wywozem gruzu i odpadów poremontowych w Warszawie i okolicach. Na pewno będzie sporo rzeczy do wywiezienia a my nie mamy jak tego ogarnąć.

bizneswoman34

Post autor: bizneswoman34 » 17 paź 2018 23:17

Jaki to jest według was dobrym remont? Moim zdaniem dobry remont to taki, który jest robiony z głową i jak najbardziej ekonomicznie. Dlatego w tym roku zaczęłam wzmacniać szafy z tyłu, był to bardzo dobry zabieg dla szaf, ponieważ miały już swoje lata. Wzmocniłam je najprościej jak mogłam, a mianowicie wkrętami, które zakupiłam przez internet, może i był to śmieszny zabieg, ale powiem szczerze że szafy zdają się być jakby bardziej stabilne :D

pyraprzeznaczenia1

Post autor: pyraprzeznaczenia1 » 17 paź 2018 23:22

Piszecie o remontach a ja trochę inaczej. Chodzi o budowę domu a właściwie o sprzęt budowlany, którego wynajem a zarazem wykorzystanie jest niezbędne na całym etapie budowy. Kto miał z tym styczność to wie o czym piszę.

narcyzja

Post autor: narcyzja » 22 paź 2018 13:25

Skoro jesteś przy remoncie to może zainteresujesz się ofertą na uzdatniacze wody z tej firmy? cosmowater.pl Mam w zamiarze własnie sobie takie urzadzenie sprawić, nie tyle że po to by móc bez obawi pić wodę z kranu, ale strasznie denerwuje mnie wszechobecny kamień z tej wody, a takie urządzenie mogłoby świetnie usuwać ten nie porządany składnik naszej wody w kranie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”