Jakie wózki dla dzieci polecacie ?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
mamaja

Jakie wózki dla dzieci polecacie ?

Post autor: mamaja » 10 wrz 2018 17:24

Witajcie :) Niebawem będę kupować pierwszy wózek dla mojego malucha. Czy możecie polecić jakieś sprawdzone firmy i ewentualnie konkretne modele ? Wybór na rynku jest tak duzy, że samej bardzo cieżko się na coś konkretnego zdecydować.

Awatar użytkownika
anniee

Re: Jakie wózki dla dzieci polecacie ?

Post autor: anniee » 13 wrz 2018 10:24

Witaj! :) Ze swej strony mogę Ci polecić nowoczesne wózki dziecięce polskiego producenta: http://paradisebaby.pl Mają do wyboru różne modele, produkty są solidne i wygodne w użyciu. Ja dla swojej córy kupowałam wózek 3w1, jak dla mnie jest najbardziej funkcjonalny i jestem z niego bardzo zadowolona. ;)

malla

Post autor: malla » 13 wrz 2018 13:25

mamaja zerknij sobie jeszcze na wózki marki Euro Cart :) Niedrogie a świetne jakościowo. Ja sama używała kiedyś modelu Passo a teraz dodatkowo dokupiliśmy jeszcze parasolkę ezzo:) I z jednego i z drugiego jestem bardzo zadowolona.

evelajna

Post autor: evelajna » 14 wrz 2018 09:24

ja też polecam wozki euro cart :) Odkryłam je dopiero jak młody miał 6 miesięcy więc od razu kupiliśmy typową spacerówkę a raczej prsolkę :) Wybraliśmy model Crossline, to wózek przeznaczony dla dzieci od 0 do 3 lat :) aluminiowy stelaż, obszerne siedzisko i duża budka, która skutecznie chroni latem przed słońcem a zimą przed mrozem. Niedrogi a bardzo funkcjonalny i kompaktowy.

mamaja

Post autor: mamaja » 18 wrz 2018 11:49

dzięki dziewczyny za odpowiedzi :) ta firma Euro Cart wydaje się być bardzo rozsądna przede wszystkim ze względu na fajne ceny. Szukam modelu wielofunkcyjnego, na razie same spacerówki odpadają. Ten passo wydaje się być fajny, malla polecasz go tak ?

malla

Post autor: malla » 18 wrz 2018 12:03

tak passo spokojnie możesz kupować :) fajne jest to, że gondola jest dość duża, ma wygodny materacyk i regulowany zagłówek. no i najlepsza jest ta funkcja bujania - u nas nie było mowy o drzemce w ciągu dnia bez tego :)

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 19 wrz 2018 10:26

Według mnie powinniśmy przede wszystkim postawić na produkty solidne i bezpieczne. Zdecydowanie szukając idealnego wózka dla swojej pociechy, warto odwiedzić stronę bezpiecznybrzdac.pl . Są tam bowiem publikowane przeróżne artykuły, w tym m.in. o najlepszych wózkach tego roku. Dzięki takim rzetelnym informacjom dużo łatwiej będzie nam znaleźć idealny pierwszy pojazd dla maluszka.

EwelaB

Post autor: EwelaB » 29 wrz 2018 19:12

Ja mam anexa i świetnie się sprawdza. Dobrze sobie radzi na każdym podłożu i przy każdej pogodzie- tutaj głęboka gondola jest bardzo dużym plusem. Wózek jest poręczny, zwrotny i praktyczny.

Mamaantka1

Post autor: Mamaantka1 » 03 paź 2018 09:33

U nas sprawdził się anex cross . Lekko się go prowadzi . Gondola jest duża , łatwo się go skład . Dla mnie lepszego wózka nie ma a testował różne .

mokka

Post autor: mokka » 04 paź 2018 08:33

Mogę polecić ten który ja mam czyli x-lander a jeśli potrzebujecie dodatkowej,leciutkiej ślicznej spacerówki to x-fly jest idealna, też mi się zamarzyła właśnie :) Możesz o niej poczytać na tym http://mamawozibardziej.pl/2018/09/x-la ... in-poland/ blogu na przykład

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”