odchudzanie

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Szymonka

odchudzanie

Post autor: Szymonka » 20 wrz 2018 14:18

Warto spróbować zamienić cukier na owoce, to tak na samym początku I wdrożyć kilka zdrowych przepisów. Koktajle robią furorę w mojej kuchni! Jak dla mnie najlepsze rozwiązanie!

smallmewo

Re: odchudzanie

Post autor: smallmewo » 20 wrz 2018 21:46

Przy odstawieniu cukru i spożywaniu więcej owoców należałoby jeszcze dobrać odpowiednie ćwiczenia.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 18 lis 2018 15:25

Dobrze jest też zamienić cukier na słodzik, który jest o wiele mniej kaloryczny :) Wiem, że wiele osób nie jest do niego przekonanych, ale ostatnio widziałam stanowisko Europejskiego Urzędu do spraw Bezpieczeństwa Żywności, które mówi, że aspartam nie jest szkodliwy :) Stosuję go i jestem zadowolona, bo wspomaga proces chudnięcia :)

wienka

Post autor: wienka » 22 lis 2018 11:13

Cukier trzeba odstawić, ale i i włączyć w swoją dietę więcej owoców i warzyw. No i tych tłustych potraw też musimy unikać, ogólnie dobrze jest się wybrać do dietetyka, żeby nam ułożył odpowiednio zbilansowaną dietę. U mnie to nawet powiedzieli, że dobrze gdybym jeszcze spróbowała wspomóc się czymś, bo nie oszukujmy się ale mam sporą nadwagę i moze być mi naprawdę ciężko. Dlatego tak tak naprawę od razu zamówiłam ten środek który stymuluje termogenezę ciała oraz wspiera metabolizm tłuszczów

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”