kredyt gotówkowy

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
izabiznes

kredyt gotówkowy

Post autor: izabiznes » 16 paź 2018 16:18

Dziewczyny mam do was pytani co z tym kredytem? Zdecydowała się któraś z was? A Jesli tak to jaka kwotę żeście wzięły jakie i na ile? Jestem ciekawa waszych opinii w tej sprawie, bo już sama nie wiem... Jak wam idzie spłata? Czytałam ranking kredytów gotówkowych i zastanawiam się nad Alior Bankiem .

Awatar użytkownika
kitek33

Re: kredyt gotówkowy

Post autor: kitek33 » 25 paź 2018 11:52

Ciekawe chwilówki bez big są też tu :) Moim zdaniem te oferty są jak najbardziej warte uwagi i rozważenia :)
Jesteś urodzony, by zwyciężać, jednakże, aby być zwycięzcą, musisz zaplanować zwycięstwo, przygotować się do zwycięstwa i oczekiwać zwycięstwa – Zig Ziglar

diana

Post autor: diana » 28 paź 2018 22:15

Wszystko zależy o jaką konkretnie kasę chodzi. Jeśli do 10 tys to polecam kredyt gotówkowy bez odsetek który można dostać w banku Raiffeisen. Od kredytu pobierana jest prowizja bankowa która zależy od ilości rat.

martynaF

Post autor: martynaF » 29 paź 2018 11:48

Bardzo fajną opcją jest dobrze przygotowana pożyczka gotówkowa, która jest idealna na sfinansowanie niewielkich potrzeb. Getinbank ma w swojej ofercie bardzo fajne możliwości kredytowe i pożyczki - https://www.getinbank.pl/klienci-indywi ... ,2741.html

Florka

Post autor: Florka » 06 lis 2018 11:22

Skontaktuj się z Habza Finanse https://www.habza.com.pl/ Doradcy kredytowi są tu po to, by jak najlepiej dopasować kredyt do Twoich mozliwości i potrzeb. Ofertę mają sporą, wyszukują spośród wielu bankowych produktów. Przy okazji jak macie kogoś ze znajomych z problemami ze spłatą np. chwilówek, to Habza Finanse specjalizują się również w kredytach konsolidacyjnych, bardzo pomocnych w tego typu sprawach.

opelek

Post autor: opelek » 06 lis 2018 14:16

Opcji masz dzisiaj sporo, pytanie ile chcesz pożyczyć i jak spłacać. Ode mnie mogę polecić stronę 24pozyczka.pl, na której występuje Color Credit pożyczka więc jak szukasz czegoś sprawdzonego to myślę, że warto zajrzeć. Druga sprawa, że nie wszędzie sprawdzają biku, to też może być ułatwieniem.

NelaKoteluk

Post autor: NelaKoteluk » 06 lis 2018 14:31

Również zastanawiam się nad pożyczeniem pieniędzy jednak nie mam pojęcia ani rozeznania skąd.

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 09 lis 2018 11:49

Jeżeli interesuje Cię kredyt gotówkowy to polecam Ci sie zapoznać z ofertą jaką posiada firma https://kredytolog.com Jest tutaj bardzo dużo ciekawych propozycji odnośnie kredytów oraz spłat. Dzięki tej firmie będziesz w stanie otrzymać kredyt w naprawdę dobrej ofercie, większość z firm poza bankowych udziela również darmowych pierwszych pożyczek, co kalkuluje sie bardziej niż kredyt w banku.

dresia

Post autor: dresia » 14 lis 2018 18:14

Byłam kiedyś pod ścianą, potrzebowałam gotówki na już a banki nie chciały mi udzielić kredytu. Wzięłam wtedy w Kredyt OK pożyczkę, przyszli z pomocą. Jak macie podobny problem to polecam, nie robią problemów, dość szybko weryfikują i nie mają takich wymogów jak banki. Można sobie też ratę dostosować, ogólnie nie ma obaw że to nie bank, są sprawdzeni.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”