Strona 1 z 4

Pomysł na biznes - handel

: 27 maja 2014 13:22
autor: tamirka
Hej,
Najbardziej znam się na handlu. Szukam jakiegoś pomysłu na biznes. Jak myślicie, co w dzisiejszych czasach warto sprzedawać aby dobrze zarobić? Wszystkie branże o których myślę, są już najczęściej zajęte.

Re: Pomysł na biznes - handel

: 27 maja 2014 16:01
autor: kier
To zależy jakie masz oczekiwania. Jeżeli chcesz zarabiać średnią krajową to załóż sklep spożywczy lub z odzieżą w dobrym punkcie i przy dobrych wiatrach będziesz osiągała takie dochody. Jeżeli masz trochę większe ambicje to możesz założyć sklep z perfumami z feromonami, afrodyzjakami, suplementami diety, gadżetami erotycznymi. Tak tak.... Obecnie partnerów do współpracy poszukuje Eromed.
Mają dobrze wypromowany towar (np Love Desire), oferują elastyczne warunki współpracy (odroczenie płatności, szybką dostawę towaru), starają się utrzymać wysokie marże (od 100 do 200% na sprzedawane produkty), oferują też możliwość zwrotu towaru do 6 miesięcy (czyli ryzyko finansowe jest minimalne). Potrzebne są tylko chęci do pracy i przedsiębiorczość. Powodzenia!

Re: Pomysł na biznes - handel

: 27 maja 2014 17:21
autor: i.nowak80
Zakładając sklep spożywczy pamiętaj, że musisz przejść nie jedno szkolenie bhp, sanepid i wiele innych spraw. Jeżeli chcesz iść konkretnie na łatwiznę to polecam sklep z odzieżą, sprowadzasz towar i może stać tyle aż się sprzeda. Co do innych.. "dziwnych" sklepów typu feromony czy gadżety erotyczne wszystko zależy od tego gdzie chcesz umiejscowić sklep. Musisz mieć na to naprawdę odpowiednie miejsce, inaczej nie będzie zbytu..

Re: Pomysł na biznes - handel

: 16 sty 2015 17:38
autor: wika
No tak szkolenia BHP to obowiązek ale trzeba pamiętać też o innych szkoleniach, nie tylko tych podstawowych. Jeśli ktoś decyduje się na otwarcie firmy i chce zatrudniać ludzi to powinien ich szkolić by mogli pracować na jak najwyższym poziomie. Ja np. prowadzę sklep internetowy i chcę przejść to szkolenie. Obecnie nikogo nie zatrudniam ale jeśli moje dochody wzrosną i będę potrzebowała pomocy to moi pracownicy też przejdą to i wiele innych szkoleń.

Re: Pomysł na biznes - handel

: 27 sty 2015 16:40
autor: dannyt
Możliwości jest całe mnóstwo. Jeśli bardzo dobrze znasz się na handlu, nie masz trudności w nawiązywaniu kontaktów z klientami, to wystarczy, że znajdziesz coś co będzie przynosić Ci niemały zysk. Trudno wskazać te produkty, nie znając m.in. miejsca zamieszkania. W mojej miejscowości brakuje np. sklepu z ubraniami dla młodszych osób, młodzieży.

Re: Pomysł na biznes - handel

: 02 lut 2015 16:00
autor: nales
A znasz się na tym?

Re: Pomysł na biznes - handel

: 06 mar 2015 09:10
autor: olafur
Jak w dobrym miejscu postawisz sklep monopolowy, to w naszym kraju na pewno byś zarobił :)

Re: Pomysł na biznes - handel

: 25 mar 2015 09:52
autor: teresa88
A jak się prowadzi taki sklep to faktycznie wystarczy nam taki zwykły program do księgowości? korzystacie w ogóle z takiego oprogramowania?

Re: Pomysł na biznes - handel

: 10 kwie 2015 11:13
autor: agrafka13
Do prowadzenia firmy i obliczeń, pism, podatków moge polecić program enova365 jest prosty w obsłudze i intuicyjny. każdy sobie da rade. Nie ma w nim nic skomplikowanego.

Re: Pomysł na biznes - handel

: 05 maja 2015 06:29
autor: baratjons
Ja tak samo myślę o założeniu sklepu z odzieżą. Dotad wiele lat pracowałam w biurze, nigdy nie pracowałam w sklepie. Jak myślicie ile potrzebuje gotówki na rozkręcenie sklepu z odzieżą damską?