Księgowość - zdalnie

Tutaj czekamy na Twoje uwagi i komentarze dotyczące forum. Co chciałabyś dodać lub zmienić.
Wiewiórka

Re: Księgowość - zdalnie

Post autor: Wiewiórka » 05 paź 2017 08:40

Zawsze można też zatrudnić biuro rachunkowe, nie jest to wcale taki zły pomysł i wiele firm korzysta z takiego rozwiązania.

vikav

Post autor: vikav » 17 paź 2017 22:39

Dla tych, którzy zajmują się samodzielnie księgowością i kadrami w swoich firmach dużym mankamentem jest brak dostępu do najnowszej wiedzy.
Prawo pracy nie jest łatwą tematyką, a przepisy ciągle się zmieniają. Dlatego dobrym pomysłem jest udział w wydarzeniu takim jak Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy. Najbliższa edycja już za dwa dni w Warszawie, kolejna 16-17 listopada w Poznaniu.

kasia8603

Post autor: kasia8603 » 19 paź 2017 11:30

Dlatego najlepiej zlecić prowadzenie księgowości do biura rachunkowego i tyle. Ja tak zrobiłam i mam spokój, to samo z rozliczanie czasu pracy kierowców w firmie transportowej zleciłam to fachowcom, bo ja sama nie miała bym zupełnie na to czasu a tak oni wszystkim się profesjonalnie zajmują za nieduże pieniądze. Dzięki takim rozwiązaniom zostaje nam dużo czasu na inne bardzo ważne kwestie z prowadzeniem firmy.

majaa862

Post autor: majaa862 » 02 lis 2017 10:01

Prowadzenie księgowości przez internet jest łatwe, nie zajmuje wiele czasu, a w dodatku jest tanie, więc jak najbardziej warto wybrać księgowość online. Tutaj wfirma.pl mają oprogramowanie do księgowości online, właściwie wszystko, co niezbędne, także programy do zarządzania magazynem, czy system kadrowo-płacowy.

mokito

Post autor: mokito » 27 gru 2017 19:23

oj ja już się na księgowej przejechałem i dziękuję bardzo. Moje biuro rachunkowe jeszcze mnie nie zawiodło a to już 4 lata współpracy, wszystkie dokumenty zawsze na czas, dobrze wykonana robota. Mieszkam we Wrocławiu i korzystam z naszego biura Super Księgi.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 30 gru 2017 14:56

A co myślicie na temat elektronicznego obiegu dokumentów ? Moja koleżanka ma u siebie w firmie i doskonale się sprawdza: komunikacja pomiędzy działami przebiega o wiele szybciej i dokładniej. Nie mówią już o tym że nie generujemy Tylku kosztów na papier, drukowanie, skanowanie i innych podobnych.

Orsay

Post autor: Orsay » 02 sty 2018 19:41

A co myślicie o super-ksiegowosc.pl biuro księgowe Lublin?
Ostatnio zmieniony 09 sty 2018 16:36 przez Orsay, łącznie zmieniany 1 raz.

bierendaa

Post autor: bierendaa » 05 sty 2018 21:15

Jest wiele sprawnych rozwiązań dla firm automatyzujących pracę. Ja prowadzę księgowość przez specjalny program, na początku wydawało sie to trudne ale wszystko da się ogarnąć i samemu prowadzić księgowość. Zastanawiam się również nad wdrożeniem systemu, jest to CRM służący do obsługi relacji z klientami. Bardzo fajna rzecz ułatwiająca codzienną pracę

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 12 sty 2018 22:43

Noo, raczej lepiej mieć księgową na miejscu. Lepszy sposób. Jeszcze lepszy to biuro rachunkowe (sprawdziłam na sobie). Sama korzystam z biura Gama na Tarchominie (w Warszawie). Są dobrzy, a do tego, jak tylko mam jakiś problem to zwyczajnie podjeżdżam i dopytuję :) obsługa cierpliwa - tłumaczą bez pretensji nawet podstawowe kwestie :D

dalia112

Post autor: dalia112 » 17 sty 2018 18:50

Prowadzenie księgowości przez internet jest po prostu wygodniejsze. Można ją zlecić biuru albo prowadzić samodzielnie - ta druga opcja jest najtańsza. Program księgowy od wfirma powinien się nadać do samodzielnej księgowości online - ma wiele przydatnych funkcji, choćby wysyłania plików JPK do MF.

ODPOWIEDZ

Wróć do „W kwestii sugestii”