Księgowość - zdalnie

Tutaj czekamy na Twoje uwagi i komentarze dotyczące forum. Co chciałabyś dodać lub zmienić.
Tymoteusz1

Re: Księgowość - zdalnie

Post autor: Tymoteusz1 » 20 sty 2018 13:16

Wiele firm prowadzi w ten sposób swoją księgowość, bo jest to dobre rozwiązanie. Mimo wszystko jeśli jesteście odpowiedzialni za podatki w Waszej firmie, to powinniście wiedzieć podstawowe rzeczy na ten temat.

ela677

Post autor: ela677 » 20 sty 2018 21:21

Ja lubię sama mieć nad wszystkim kontrolę, dlatego prowadzę księgowość sama. Z pomocą programu online do faktur i dokumentów, który umożliwia generowanie pliku JPK. Dzięki temu mam o wiele mniej pracy.

dalia112

Post autor: dalia112 » 25 sty 2018 17:56

Prowadzenie księgowości zdalnie jest po prostu wygodniejsze, na ogół koszty też są niższe. Można ją prowadzić samodzielnie, choćby przez wfirma.pl (koszty są bardzo niskie), ale polecam tą opcję tylko do małych firm - w większych byłby z tym kłopot.

Working mommy

Post autor: Working mommy » 29 sty 2018 16:37

Są przecież programy typu Faktura.pl które pomagają samodzielnie prowadzić rozliczenia firmowe. Daje to dużo możliwości np. generowanie faktur i wysyłkę ich na skrzynki mailowe Klientów, ustawienie powiadomień SMS o nowym dokumencie, edytowanie faktur i ich usuwanie etc. Ta firma - bluemedia.pl oferuje małym i średnim organizacjom takie narzędzie. Warto.

adii3

Post autor: adii3 » 09 lut 2018 15:19

jest masa darmowych programów do księgowości online i wiele z nich w zupełności powinny wystarczyć w większości małych firm.

Dabo
Kontakt:

Post autor: Dabo » 11 lut 2018 13:26

Ja z kolei korzystam ze sprawdzonego i pewnego biura rachunkowego w Warszawie. Jestem bardzo zadowolona z ich usług, więc nawet nie myślę o zmianie.

izabela44

Post autor: izabela44 » 12 mar 2018 12:21

Większość biur rachunkowych otwiera się ostatnio na działania online. Inwestują w specjalne oprogramowanie dzięki któremu komunikacja z klientem przebiega bardzo sprawnie. To bardzo innowacyjne, a klienci lubią taką innowacyjność.

foxi

Post autor: foxi » 15 mar 2018 19:48

Uważam ,że najlepszą reklamą biznesu - twojej firmy będą zadowoleni klienci .Wszystko więc należy robić tak by klient twojej firmy bez problemu i chwili zawahania mógł polecić twoją firmę swoim znajomym i kontrahentom. Jednak w natłoku zadań i różnych spraw samodzielne prowadzenie firmy wymaga wielu poświęceń a każdy przecież chce także prowadzić normalne życie - a na to niestety nie zawsze jest już czas. Rozwiązaniem jest firma - biuro rachunkowo-księgowe online Tax Care, firma która oprócz oczywistych spraw księgowych pomaga także na polu spraw pracowniczych i IT. Czas to pieniądz - tutaj widać to wyraźnie; a ja mogę poświęcić trochę czasu rodzinie, pzdr
biuro rachunkowe Wodzisław Śląski http://ekasc.pl/

Awatar użytkownika
leosia90leosia

Post autor: leosia90leosia » 23 mar 2018 19:42

Słyszałam, że coraz więcej osób decyduję się na takie rozwiązanie - generalnie jest ono korzystne i ma rozmaite zalety, dlatego nie dziwi mnie to, że coraz więcej osób korzysta z takiego narzędzia

cellina

Post autor: cellina » 03 kwie 2018 15:00

adii3 pisze:
09 lut 2018 15:19
jest masa darmowych programów do księgowości online i wiele z nich w zupełności powinny wystarczyć w większości małych firm.
Bezpłatne programy nie są najlepszym rozwiązaniem. Sama z kilku korzystałam i wiem jak to się kończyło- przede wszystkim nie kazdy z nich jest poprawnie aktualizowany. Często nie mamy pojęcia dopóki na przykład nie wydrukujemy potrzebnej faktury. Łatwiej i szybciej prowadzi sie księgowość na własną rękę. Polecam firma.pl -płaci się niecałe 30 zł miesięcznie a prowadzenie księgowości i faktury mozna wystawiać na spokojnie, w zaciszu domowym

ODPOWIEDZ

Wróć do „W kwestii sugestii”