Tłumacz Kraków język rosyjski

Tutaj czekamy na Twoje uwagi i komentarze dotyczące forum. Co chciałabyś dodać lub zmienić.
foxi

Tłumacz Kraków język rosyjski

Post autor: foxi » 22 lut 2018 18:55

Pilnie pod koniec zeszłego roku poszukiwaliśmy w firmie tłumacza z języka rosyjskiego - zaczęliśmy współpracę z firmą z Rosji... dla nas ten kierunek to coś nowego. Po prostu wrzuciłam do wyszukiwarki frazę - tłumaczenia język rosyjski i pojawiło się kilka ofert... choć nie za dużo.Wybraliśmy jedną z nich i tak widzę chyba ,że to jest to a współpraca z kontrahentem z Rosji się rozwija, pzdr
biuro rachunkowe Wodzisław Śląski http://ekasc.pl/

monina22

Re: Tłumacz Kraków

Post autor: monina22 » 10 mar 2018 20:57

Możesz również spróbować u verbo.com.pl Jest to biuro tłumaczeń z siedzibą w Warszawie ale działają także na terenie całej Polski więc i w Krakowie skorzystasz z ich tłumaczeń. W przypadku bardzo ważnych dokumentów nawet nie ma co się zastanawiać nad wynajęciem pomocy od takich firm. Tłumaczenie należy zrobić rzetelnie i przede wszystkim dobrze merytorycznie

tuszynak

Re: Tłumacz Kraków

Post autor: tuszynak » 11 mar 2018 20:29

Spróbuję, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

edek223was

Re: Tłumacz Kraków język rosyjski

Post autor: edek223was » 28 kwie 2018 09:59

Sam szukałem tłumacza w Krakowie na język rosyjski , ale mi się nie udało

anna_ka

Post autor: anna_ka » 23 maja 2018 13:13

nie ma problemu ze znalezieniem tłumacza w Krakówie, nawet z języka rosyjskiego. Niedaleko Konsulatu Ukrainy na ul.Mogilskiej ma swoje biuro tłumaczeń pani Wanda Konior. Ona jest tłumaczem przysięgłym . Przekłada każdy rodzaj tekstów z języka rosyjskiego jak i z ukraińskiego. Tłumaczenia wykonuje szybko i rzetelnie.

Brayank9

Post autor: Brayank9 » 23 maja 2018 22:37

Możecie również spróbować euro-tlumaczenia.pl Jest to biuro tłumaczeń, a właśnie w takich firmach zatrudnia się wielu tłumaczy, z różnych specjalności. Proponują oni pomoc na pewno też z językiem rosyjskim, a z tego co widziałem na ich stronie to pomagają nawet w najbardziej specjalistycznych tłumaczeniach

Rzepa

Post autor: Rzepa » 29 maja 2018 14:43

Rzeczywiście te firmy wyglądają bardzo dobrze. Ciekawe ile taki tłumacz zarabia jeśli chodzi o język rosyjski własnie

ODPOWIEDZ

Wróć do „W kwestii sugestii”