Myjnia samochodowa z dojazdem

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
Elka

Myjnia samochodowa z dojazdem

Post autor: Elka » 30 maja 2013 02:18

Witam wszystkich i liczę na wasze opinie i pomoc
Mąż namawia mnie do otwarcia myjni samochodowej gdzie samochody mylibyśmy parą wodną ( ekologicznie ), byłoby to mycie u klienta czyli dla niego wygodnie i bez tracenia czasu
jak myślicie- taki biznes ma szansę rozwoju? byłby dochodowy?
Mąż mnie nakłania bo gdzieś przeczytał że to dobrze działa

Kasia99

Re: Myjnia samochodowa z dojazdem

Post autor: Kasia99 » 07 cze 2013 13:00

Mój brat ma taką myjnię którą objeżdża klientów właśnie i parą wodną myje ale nie tylko samochody, nawet pierze dywany ludziom albo fotele czy kanapy , jak chcesz mogę zapytać skąd ma taką myjnię, bo czy mu dobrze to idzie to napewno, mówi że fajnie na tym można zarobić a właściwie od zera zaczynał bo bardzo niewiele w to zainwestował - wiem bo mu pożyczaliśmy na start i szybko oddał:)

Elka

Post autor: Elka » 07 cze 2013 13:14

Czyli to przynosi jakiś zysk taka myjnia samochodowa? To mnie uspokoiłaś
A podpytasz brata co i jak, jak się rozreklamowaqł, jak znajduje klientów
No i skąd kupił te maszyny do mycia i czy jest z nich zadowolony - bo mąż właśnie szuka, mówił ze kioka firm to sprzedaje w Polsce to może by miał jakąś podpowiedź

Kasia99

Post autor: Kasia99 » 10 cze 2013 10:16

No pytałam, masz tu stronę firmy z którą Mirek współpracuje http://ecomyjnia.pl/
Ta Ecomyjnia ma sieć w całej Polsce, brat mówił że można zacząć we franczyzie albo maszyny w leasing no i pomagają też dostać dotację na taki biznes. Z urządzeń któe u nich kupił jest zadowolony, ndają sie do mycia wieku rzeczy nie tylko samochodów więc klientów ma róznych
No i ma kilku jakiś większych np wypożyczalnię samochodów do ślubu - tam im myje wszystkie auta
No tyle się dowiedziałam, jak coś to jeszcze pytaj
Brat mówi że dobry biznes ta myjnia

kreatynka

Post autor: kreatynka » 30 lip 2013 23:27

Dobry leasing maszyn - jakbyś szukała - oferuje IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.

maria.bit

Post autor: maria.bit » 28 lut 2014 17:36

Ciekawy pomysł z tą myjnią. Nawet nie wiedziałam, że można sobie zamówić tego typu usługę. Do tej pory zawsze musiałam jeździć na myjnię, a jest ona oddalona w znacznej odległości od mojego miejsca zamieszkania. Na pewno sprawdzę, czy gdzieś w mojej okolicy też działa tego typu firma:)

Sanczeska

Post autor: Sanczeska » 23 maja 2014 22:56

No pomysł bardzo fajny.Ja czytałam o takiej myjni parowej, jak dla mnie to bardzo fajny pomysł. Takie mycie samochodów czy dywanów suchą parą. Jak to świetnie działa na nasz sprzęt. Rozwijając taki biznes na pewno będziesz miala klientów.

forumowiczka

Post autor: forumowiczka » 11 cze 2014 09:48

Myślę, że jeśli się rozreklamujecie tak, aby Wasza oferta trafiła do ludzi, to macie spore szanse. Zastanawiam się tylko, czy będzie to atrakcyjna forma dla osób mieszkających w bloku. Przy domku jest na to miejsce, a na parkingu już niekoniecznie. Myślę jednak, że warto spróbować. Nie musicie dużo inwestować, więc w razie co niewiele stracicie, a możecie zyskać :)

anntosia

Post autor: anntosia » 24 cze 2014 20:04

Świetny pomysł, ja bym na pewno skorzystała z takiej oferty - ale akurat w pobliżu mojego miejsca zamieszkania nie działa żadna z takich firm.

Awatar użytkownika
Oluchna

Post autor: Oluchna » 25 cze 2014 13:15

Tak, to jest bardzo fajny pomysł, gdyby cena była konkurencyjna, to pewnie bym skorzystała. Ostatnio widziałam na jednym z aut reklamę pralni z dojazdem (zrozumiałam to w ten sposób, że przyjeżdżają po ubranie), co też mi się podoba.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”