Myjnia samochodowa z dojazdem

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
Katerina21

Re: Myjnia samochodowa z dojazdem

Post autor: Katerina21 » 10 wrz 2015 22:36

Ja na szczęście mam blisko we Wrocławiu do miejsca, gdzie jest oferowana szeroko rozumiana kosmetyka aut, więc osobiście nie muszę korzystać z takich usług, ale pomysł jest bardzo fajny. We Wrocławiu np. jest czasem problem z dostaniem się do myjni, sama umawiam się wcześniej telefonicznie, więc na pewno sporo osób chętnie się na taką opcję zdecyduje. Zwłaszcza jeżeli nie dysponują dużą ilością wolnego czasu.

Miranda

Post autor: Miranda » 02 cze 2016 20:57

Korzystam czasem z uslug ecomyjni i musze przyznac, ze naprawde sa rewelacyjni. Nigdzie tak nie dopiora mi tapicerki jak tam - a wiadomo - dzieciak w aucie = syf. Ostatnio skusilam sie na ich usluge Pokrycie szyb samochodowych „niewidzialną wycieraczką” i musze przyznac, ze naprawde dziala - woda splywa sama, skuteczniej.

ludwiczka

Post autor: ludwiczka » 12 lip 2016 16:23

Sama chętnie bym z takich usług skorzystała. Myślę że naprawdę warto spróbować ;)

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 15 gru 2017 10:13

Pomysł na myjnię, która sama do Ciebie dojeżdża jest fenomenalny! Jeszcze nigdy nie spotkałam się z czymś takim, choć mój mąż jest właścicielem klasycznej myjni. Bez względu na to, na jaki typ działalności postawisz - nie zapomnij o odpowiednim wyposażeniu! Myjki wysokociśnieniowe, odkurzacze profesjonalne oraz środki chemiczne to tylko jedne z podstawowych elementów w jakie koniecznie powinieneś się zaopatrzyć.

Clary084

Post autor: Clary084 » 16 gru 2017 11:15

Skoro już mowa o środkach chemicznych to nie wolno także zapominać o tym, żeby zakupić pod nie specjalne wanny ociekowe. Stawia się na nich baniaczki z chemią, dzięki czemu w razie rozszczelnienia zbiorniczka środek nie rozleje się po całym magazynku, tylko do wanny. Jest to rozwiązanie, które zapewnia Wam bezpieczeństwo i zachowanie zasad ekologii. Takie rozwiązania w przemyśle są ostatnio coraz częściej wymagane.

Chylon

Post autor: Chylon » 21 mar 2018 10:17

Zdecydowanie jest to doskonały pomysł na biznes! Jednakże, musisz wiedzieć z jakiego źródła zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. Najważniejsze elementy, czyli myjki wysokociśnieniowe, odkurzacze, a przede wszystkim chemia muszą charakteryzować się możliwie najwyższą jakością. Mój mąż prowadzi myjnię i jest zaopatrywany przez Ehrle, ich artykuły są nie do przebicia!

majaa862

Post autor: majaa862 » 23 cze 2018 21:34

Taka myjnia jest dużo droższa od stacjonarnej, choć pewnie wygodniejsza. Jeśli wolicie zwykłą, to zachęcam do przetestowania parowej - trudno o lepszą. W Krakowie przy serwisie IRMAR na ul. Makuszyńskiego działa taka myjnia, bardzo skuteczna, z fachową obsługą.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”