Sklep internetowy - płatności

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
arlett

Re: Sklep internetowy - płatności

Post autor: arlett » 29 sty 2017 21:50

Ja też robię szybkie przelewy, nie znoszę czekania w nieskończoność aż sklep zaksięguje pieniądze.
Jeśli chcesz robić zakupy w USA to nie musisz się już martwić o przesyłkę. Z tego co wiem Mymeest wysyła zakupy z USA i ma przystępne ceny, zobacz sobie cennik.

matyy

Post autor: matyy » 13 maja 2017 17:42

A ja mam u siebie wdrozony system platnosci Tpay. Tez wg mnie to dobra opcja - bezpieczny, szybki, z roznymi mozliwosciami wplaty. Latwy w konfiguracji i co wazne - dziala rowniez z darmowymi platformami, na ktorych stawia sie sklepy.

Inatka93

Post autor: Inatka93 » 08 lut 2018 16:18

Dla sklepów internetowych i nie tylko są przecież nowoczesne rozwiązanie, o których możesz sobie poczytać tutaj cashbill.pl, na stronie jednej z firm, która je oferuje. Płatności internetowe to teraz dla większości z nas codzienność, więc warto je ulepszyć i uprościć, jak to już zrobiła duża część takich podmiotów. Zapłata niemal od razu, w chwili zamówienia danego przedmiotu pozwala nie tylko na szybkie zdobycie pieniędzy firmom, ale także nam klientom, zakupy bez zobowiązań.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”