Restauracja

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
mamuśka31

Re: Restauracja

Post autor: mamuśka31 » 24 mar 2018 17:56

Dla mnie restauracja to moje małe marzenie. Niestety, chyba nie do zrealizowania. Głównie z powodu braku środków i obawy o to, że biznes nie wypali.
Zainwestować trzeba sporo. Wystarczy spojrzeć, ile kosztuje chociażby dobry piec do pizzy.
No i nie ma pewności, że to, co włożymy w restaurację kiedykolwiek się nam zwróci.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 28 mar 2018 23:53

Na pewno trzeba zainwestować w restauracje żeby zaczęła generować korzyści, dokładnie tak jak w każdy inny biznes. No ale spójrz sobie chociażby na przykład restauracji Stare Metropolis w Toruniu, jak tam teraz jest pięknie... A do tego mają bardzo smaczne jedzenie. Nic dziwnego, że ciężko u nich weekendami o stolik, po prostu prezentują najwyższą jakość :)

Koraa

Post autor: Koraa » 27 kwie 2018 21:21

Znacie może jakieś fajne restauracje w Warszawie? Zależy mi na czymś ekskluzywnym bo chciałabym zorganizować tam randkę z mężem. Myślę, że element zaskoczenia w postaci ekskluzywnej restauracji mu się spodoba więc polecajcie mi coś koniecznie. Będę mega wdzięczna za waszą pomoc

piotrek33a

Post autor: piotrek33a » 27 cze 2018 14:23

Jeśli ktoś chce zarobić dobre pieniądze to musi mnóstwo kasy zainwestować w restaurację.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”