Agroturystyka pomysł na biznes

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
Magdalenka

Re: Agroturystyka pomysł na biznes

Post autor: Magdalenka » 21 kwie 2016 17:15

Przy hodowli zwierząt warto mieć już jakąś większą wiedzę na ten temat. Zdarzają się przecież różne dolegliwości jak ketoza u krów.

KarolaLola

Post autor: KarolaLola » 21 kwie 2016 17:37

Można sobie z tym radzić. Są przecież środki, które pomagają zwierzakom.

bella91

Post autor: bella91 » 15 maja 2016 14:21

Moim zdaniem agroturystyka to świetny pomysł na biznes jeśli ma się dużo przestrzeni w jakimś malowniczym miejscu np w górach, zwierzęta i dobrą kuchnie :) Zawsze chciałam prowadzić coś takiego ale niestety nie udało mi się. Jeśli zdecydujesz się na agroturystykę to pomyśl o programie do prowadzenia hoteli. Dzieki niemu będzie ci łatwiej nad wszystkim zapanować.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 15 wrz 2017 15:06

Bardzo dobry pomysł. Teraz jest duży popyt na takie agroturystyki. Ludzie potrzebują chwili wytchnienia, więc takie miejsce jest dla nich idealne. Jeśli macie konie, to powinniscie od razu zadbać o odpowiednie ochraniacze dla konia. W ten sposób zarówno zwierzęta, jak i goście będą czuli się dobrze i komfortowo.

Maraa

Post autor: Maraa » 19 wrz 2017 16:36

Jeżeli tylko masz odpowiednie miejsce na to aby otworzyć taki biznes to czemu nie.

bolo166

Post autor: bolo166 » 12 wrz 2018 10:45

moim zdaniem to jest bardzo dobry pomysł na biznes, ale tez dużo pracy. Klienci zwracają uwagę na wszystko. Pościel i ręczniki są zazwyczaj największym atutem. Grupa Tekstylna ma w swoim asortymencie pościele, ręczniki. Wszystko na najwyższym poziomie.

mama89

Post autor: mama89 » 12 wrz 2018 13:00

Uważam, że każdy pomysl na biznes jest dobry, jeżeli jest dobrze przemyslany i mamy na niego pomysł. Ja własną firme prowadze juz 8 lat i jestem bardzo zadowolona z tego faktu. Nikt mną nie rządzi i jestem sobie sama szefem. Dla pracowników takze staram sie byc wporządku:) Od kilku lat problemem dla mnie były niepotrzebne juz dokumenty - czy to w formie papierowej czy na nosnikach, nie mam czasu na niszczenie tego na niszczarce, a dokumentów przeciez nie wyrzucę. Koleżanka poleciła mi firmę http://niszczeniedokumentow.eu/ która zajmuje sie tematem profesjonalnie. Kompleksowo niszczą dokumenty oraz zabezpieczają te jeszcze potrzebne. Sądze, że skorzystam z takich usług.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”