Sklep internetowy

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
Tymoteusz1

Re: Sklep internetowy

Post autor: Tymoteusz1 » 03 kwie 2018 11:15

Nie znam wygodniejszej opcji, niż zakupy internetowe. W ten sposób możecie nie tylko szybko znaleźć idealny produkt dla siebie, ale też zorganizować tanią przysyłkę. Podobno najkorzystniej wychodzi kurier DPD zamawiany przez Furgonetkę. W ten sposób można bez wychodzenia z domu dostać najlepsze towary.

Marysia2131

Post autor: Marysia2131 » 09 kwie 2018 12:02

Zakupy przez internet to już standard, zamawiają tak naprawdę wszyscy bo starsi i młodsi. Podobno rynek nie jest jeszcze zapełniony i dlatego nadal stworzenie własnego sklepy internetowego może okazać się bardzo dobrym biznesem. Dla tych, którzy szukają co można sprzedawać, polecam wpis o najpopularniejszych branżach w e-commerce jakisklepinternetowywybrac.pl/co-sprzedawac-w-internecie-najpopularniejsze-branze-wsrod-e-sklepow

Awatar użytkownika
Akarka

Post autor: Akarka » 09 kwie 2018 16:57

Ja się całkowicie zgadzam z moim poprzednikiem... Nic dodać oraz nic ująć...
Któregoś popołudnia spoglądasz w niebo, wciągasz w płuca powietrze i instynktownie wiesz już, że świat się zmienił

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 21 kwie 2018 09:44

A jakie szybkie płatności do sklepu polecacie? Znam przelewy24, DodPay, PayU. Ostatnio nawet Cinkciarz uruchomił system płatności walutowych. Co polecacie, by klient był zadowolony i było mu wygodnie zapłacić za zakupy w naszym sklepie?

łucja99

Post autor: łucja99 » 22 kwie 2018 19:37

Dobry sklep internetowy wyróżnia się szybką i bezproblemową wysyłką. Możecie również towar zamawiać za pośrednictwem kuriera np zamawiają paletami. Zerknij na kuriera brokerkurier.pl, ten broker akurat ma integrację z allegro, także w sam raz przy sklepie internetowym. cały serwis jest obsługiwany przez doświadczonych ludzi znających się na logistyce :)

klara1

Post autor: klara1 » 24 kwie 2018 06:05

Każda z nas chciałaby taki sklep prowadzić, wbrew pozorom to również ciężki biznes jest :) Oczywiście musicie poszerzyć horyzonty o wysyłkę za granice. Zerknijcie na ofertę usług kurierskich flypak.pl. Właśnie z tą firmę dostępne są tanie przesyłki zagraniczne. O nic nie nie martwisz, załatwiasz wszystko na ich stronie, a kurier przyjeżdża pod tówj dom.

ametyst

Post autor: ametyst » 07 sie 2018 12:51

Konkurencja jest silna, zwłaszcza jeśli chodzi o sklepy internetowe z różnych branż, dlatego zachęcam do zapoznania się z pomocnym artykułem:
Nie pozwól by Twoi klienci przeszli do konkurencji
site-call.pl/nie-pozwol-by-twoi-klienci-przeszli-do-konkurencji

myszka

Post autor: myszka » 13 sie 2018 13:34

Z tym, ze konkurencja jest spora to prawda. Sprzedaż w Internecie może być opłacalna, ale myślę, że przy takiej konkurencji warto od razu starać się sprzedawać za granicę a nie opierać się tylko na sprzedaży krajowej. Internet na pewno daje nam większe możliwości w tym kierunku. Ja od jakiegoś czas zastanawiam się właśnie nad sprzedażą w sklepie właśnie za granicę, nawet integrowałam sklep z systemem płatności walutowej Cinkciarza. Ja na razie nie trafiło mi się żadne zamówienie z zagranicy, ale nie znaczy to, że tak będzie zawsze.

berekatka

Post autor: berekatka » 24 sie 2018 10:52

Skoro rozmawiamy o sklepach internetowych i prawie wszyscy z Was deklarują zakupy właśnie tą drogą, to chciałabym się Was zapytać, czy mieliście już okazję dokonywać płatności dzięki metodzie paypo? Zastanawiam się, czy jest to lepsza metoda niż normalne zakupy na raty? Dajcie znać proszę, jakie są Wasze doświadczenia!

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 24 wrz 2018 15:00

To są te płatności ala na raty tak? Czy coś jeszcze innego? Bo własnie jestem na etapie przenoszenia mojej sprzedaży z butiku stacjonarnego do internetu i zastanawiam się nad płatnościami online. Mam już CinkciarzPay (https://cinkciarz.pl/platnosci) do przyjmowania płatności z zagranicy, bo często klientki mam właśnie z Niemiec. Ale może też warto rozważyć możliwość płacenia na raty, bo czasami mam torebki np. Micheala Korsa więc może klientki były by zainteresowane taką formą transakcji.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”