siłownia, klub fitness?

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
yvette

Re: siłownia, klub fitness?

Post autor: yvette » 18 wrz 2016 16:47

magda83lodz pisze:A moim zdaniem warto wejść w ten biznes. Prowadzę z mężem mały klub w naszym mieści i idzie nam całkiem nieźle. Na początku może nie jest łatwo ale grunt to znaleźć odpowiednie firmy ze sprzętem, wyposażeniem itd. I dobrym miejscem pozyskania kontaktów są targi branżowe. Polecam wcześniej już wspomniane w tym temacie targi FIWE- łatwo tam znaleźć producentów sprzętów i pozyskać atrakcyjne oferty. jak coś to tu jest link do ich strony : fiwe.pl
Zgadzam się, to jest biznes, w którym można osiągnąć sukces :) Zdecydowanie zgadzam się też co do tego, że warto uczestniczyć w targach branżowych; targi FIWE to doskonała okazja, aby pozyskać kontakty, ale nie tylko - można się sporo dowiedzieć o tym biznesie od ludzi, którzy "zjedli na nim zęby". Zobacz sobie koniecznie na program FIWE Experts - moim zdaniem to jest mega dawka bezcennej wiedzy!

Miłka83

Post autor: Miłka83 » 20 wrz 2016 10:54

Teraz jest takie ciśnienie na idealną sylwetkę, że siłownie, to naprawdę dobry biznes, tym bardziej, że przecież nie musisz od razu porywać się na głęboką wodę, możesz wynająć niewielki lokal, kupić sprzęt i już startować, z biegiem czasu, kiedy zyski będą coraz większe będziesz mogła oczywiście udoskonalać swoją działalność.

usis

Post autor: usis » 17 maja 2018 13:24

Każdy rodzaj ruchu jest dobry.

Joannica

Post autor: Joannica » 24 maja 2018 09:53

Ja bym chciała zrobić kurs instruktora fitness. Podobno to bardzo opłacalny zawód i wszędzie szukają nowych instruktorów.

hel.kul

Post autor: hel.kul » 07 cze 2018 10:03

W Krakowie bardzo fajnym rozwiązaniem są kluby fitness Energym. Istnieją dwa - na Wrocławskiej i na Czyżnach. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni zarówno ze sprzętu, jak i z bogatej oferty na zajęcia fitness.

zdetka

Post autor: zdetka » 18 cze 2018 16:08

Kiedyś sama nie byłam przekonana do takich miejsc, wolałam ćwiczyć w domu. Jednak kiedy odkryłam fitnes, to moje zdanie się zmieniło. Teraz wolę 3 -4 razy w tygodniu udać się do Top Fitness i poćwiczyć pod okiem profesjonalnych instruktorów. Uznają także karty benefitowe, co jest moim zdaniem dużym plusem. Zajrzyjcie do nich.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”