siłownia, klub fitness?

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
yvette

Re: siłownia, klub fitness?

Post autor: yvette » 18 wrz 2016 16:47

magda83lodz pisze:A moim zdaniem warto wejść w ten biznes. Prowadzę z mężem mały klub w naszym mieści i idzie nam całkiem nieźle. Na początku może nie jest łatwo ale grunt to znaleźć odpowiednie firmy ze sprzętem, wyposażeniem itd. I dobrym miejscem pozyskania kontaktów są targi branżowe. Polecam wcześniej już wspomniane w tym temacie targi FIWE- łatwo tam znaleźć producentów sprzętów i pozyskać atrakcyjne oferty. jak coś to tu jest link do ich strony : fiwe.pl
Zgadzam się, to jest biznes, w którym można osiągnąć sukces :) Zdecydowanie zgadzam się też co do tego, że warto uczestniczyć w targach branżowych; targi FIWE to doskonała okazja, aby pozyskać kontakty, ale nie tylko - można się sporo dowiedzieć o tym biznesie od ludzi, którzy "zjedli na nim zęby". Zobacz sobie koniecznie na program FIWE Experts - moim zdaniem to jest mega dawka bezcennej wiedzy!

Miłka83

Post autor: Miłka83 » 20 wrz 2016 10:54

Teraz jest takie ciśnienie na idealną sylwetkę, że siłownie, to naprawdę dobry biznes, tym bardziej, że przecież nie musisz od razu porywać się na głęboką wodę, możesz wynająć niewielki lokal, kupić sprzęt i już startować, z biegiem czasu, kiedy zyski będą coraz większe będziesz mogła oczywiście udoskonalać swoją działalność.

usis

Post autor: usis » 17 maja 2018 13:24

Każdy rodzaj ruchu jest dobry.

Joannica

Post autor: Joannica » 24 maja 2018 09:53

Ja bym chciała zrobić kurs instruktora fitness. Podobno to bardzo opłacalny zawód i wszędzie szukają nowych instruktorów.

hel.kul

Post autor: hel.kul » 07 cze 2018 10:03

W Krakowie bardzo fajnym rozwiązaniem są kluby fitness Energym. Istnieją dwa - na Wrocławskiej i na Czyżnach. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni zarówno ze sprzętu, jak i z bogatej oferty na zajęcia fitness.

zdetka

Post autor: zdetka » 18 cze 2018 16:08

Kiedyś sama nie byłam przekonana do takich miejsc, wolałam ćwiczyć w domu. Jednak kiedy odkryłam fitnes, to moje zdanie się zmieniło. Teraz wolę 3 -4 razy w tygodniu udać się do Top Fitness i poćwiczyć pod okiem profesjonalnych instruktorów. Uznają także karty benefitowe, co jest moim zdaniem dużym plusem. Zajrzyjcie do nich.

narcyzja

Post autor: narcyzja » 31 sie 2018 12:04

Ja wole o wiele bardziej męczyć się na siłowni niz na fitnesie, ostatnio też odkryłam bardzo fajny artykuł na ciekawym portalu o budowaniu tkanki mięsniowej http://budujmiesnie.pl/trening/tajniki- ... lturystek/ jest tutaj rozpisany tajnik masy mięsniowej kulturystek, nie chciałabym wyglądać strikte jak kulturystki, jednak niektóre mięsnie mogłabym do nich przyrównać, wiele z ich urody jest naprawdę uwydatnione treningami, jednym się to może podobać innym nie, ja az tak wyrzeźbiona bym być nie chciała jednak choć tak jedna trzecia tego :)

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 05 wrz 2018 19:46

Jeżeli chodzi o siłownie to polecam wam zainteresować się ofertą na sprzęt na siłownie jaki znajdziesz tutaj https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Gryfy- ... a-951.html Jest to bardzo dobrej jakości sprzęt w bardzo dobrej ofercie nad którą warto się zastanowić. Znajdziesz tutaj gryfy oraz obciazenia różnej wagi.

kierka

Post autor: kierka » 20 wrz 2018 13:45

Na siłowni ćwiczy się tylko wybrane partie ciała. Sama na siłownię chodzę, ale szczerze mówiąc według mnie fitness jest lepszy. Ćwiczy każdy najmniejszy mięsień twojego ciała. W http://www.topfitness.pro mam dostęp i do siłowni i do fitnessu. A po ćwiczeniach sauna. Nic tak mięśni nie odprężą. A wy co wolicie? Siłownię czy fitness? I jakie macie sposoby na zregenerowanie mięśni po wysiłku fizycznym.

Awatar użytkownika
tenko

Post autor: tenko » 25 wrz 2018 13:14

W Lublinie jest całkiem niezła siłownia. Mówiąc konkretnie, mam na myśli http://timeforfit.pl/oferta/silownia/ :) Sądzę, że jak najbardziej warto się ram wybrać :)
Żyj tak, żeby nie żałować ale nie dbaj tylko i wyłącznie o swój interes. Rodzina jest ważna i to nieprawda, że dobrze wygląda się z nią tylko na zdjęciu. Rodzina to jedyna rzecz, którą człowiek ma w życiu. Żadne pieniądze, domy, podróże nie dadzą ci tego co ludzie tej samej krwi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”