Mini-kino

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
marta33

Mini-kino

Post autor: marta33 » 21 wrz 2016 11:56

Cześć wam, wpadłam ostatnio na interesujący pomysł na biznes: mini kino. Zaryzykowałam i wynajęłam budynek w mojej małej miejscowości z przeznaczeniem na salkę kinową. U mnie żadnego kina nigdy nie było, a tak spacerując i rozmawiając z ludźmi stwierdziłam, że byłby u mnie dosyć duży popyt na taką usługę. Najbliższe kino 3D znajduje się jakieś 30 km od mojej miejscowości więc dosyć daleko... Jestem właśnie na etapie urządzania salki, zastanawiam się nad wyborem foteli kinowych - problem w tym, że nie mam bladego pojęcia czym się kierować przy wyborze tego typu foteli. Lepiej kupić tańsze i ryzykować, że po jakimś czasie będzie potrzebna naprawa, czy jednak zainwestować w droższe, teoretycznie lepszej jakości? Z góry dziękuję za wszelką pomoc :)

pracowita

Re: Mini-kino

Post autor: pracowita » 03 paź 2016 23:02

Kino, sama nie wiem w małej miejscowości bym nie otwierała, chyba, że to mini-kino by było dodatkiem do czegoś innego.

KasiaJ
Kontakt:

Re: Mini-kino

Post autor: KasiaJ » 07 lis 2016 12:31

A może na początek nie warto wydawać pieniędzy na nowe umeblowanie, tylko spróbować skompletować krzesła, ewentualnie kanapy, na jakieś wyprzedaży? W wielu, nawet małych miejscowościach, modne są ostatnio targi staroci, gdzie meble można kupić naprawdę za grosze, wystarczy czasami tylko nieco je odświeżyć, a i efekt można często uzyskać o wiele lepszy niż kupując opatrzone wszystkim modele. Zresztą nawet na samym Allegro ją czasami dostępne meble z wyprzedaży po zamknięciu różnych lokali, też można skorzystać z tej możliwości i nie trzeba nawet wychodzić z domu.
Swoją drogę gratuluję pomysłu i podziwiam za zapał do stworzenia czegoś zupełnie od podstaw :clap:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”