Własna kawiarnia

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
mokka

Re: Własna kawiarnia

Post autor: mokka » 16 lut 2018 08:44

my teraz z racji powiększania lokalu dokupiliśmy zmywarkę od winterhalter, teraz ta zwykła mała się nie wyrabia a winterhalter to sprawdzona firma, wiem że mają dobrej jakości sprzęt to nawet się nie zastanawiałam tylko do nich brałam. Uważam że praca na dobrym profesjonalnym sprzęcie znacznie ułatwia zadanie

mama89

Post autor: mama89 » 24 kwie 2018 22:52

Uważam, ze kazdy biznes jest dobry jeżeli siedzimy w tym temacie. Tak samo jest z kawiarniami jeżeli sie na tym znamy to napewno wypali :) Prowadze swoją szkołę jezykowa i czas na zmiany, czyli remont. Uwazam, ze w dzisiejszych czasach montaż klimatyzacji w firmie jest standardem. Klimatyzacja ma zapewnić zainteresowanym odpowiednie warunki do pracy, zarówno w okresie letnim, jak i zimowym. Montaż klimatyzacji w firmie to moim zdaniem dobry wybór.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 24 maja 2018 12:50

Też mam własną kawiarnię i uwielbiam ten biznes! To taki mój drugi, mały domek :) Bardzo dużo serca włożyłam w aranżację bo chciałam, żeby nie było tak jak wszędzie. Moim pierwszym zakupem były nowoczesne krzesła, które są najbardziej designerskim elementem w mojej kawiarni. Zawsze budzą zainteresowanie gości, którzy je chwalą- a to mnie baaardzo cieszy!

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 29 maja 2018 15:54

Oprócz klimatu, aranżacji czy lokalizacji zastanawiałeś się nad jakimś dobrym biurem rachunkowym? Czy nawet nad usługami z faktoringu? To jest też bardzo ważne :) Rok temu rozważałam głównie jak ma wyglądać moja firma... Teraz mogę Ci polecić tę firmę: kuke-finance.pl. To są mistrzowie, jeśli chodzi o usługi faktoringowe. U nich Twoja firma będzie w dobrych rękach tak jak i moja. Polecam.

Awatar użytkownika
Hiver

Post autor: Hiver » 30 maja 2018 16:40

Zgadzam się cakowicie z moim poprzednikiem.. Nic dodać oraz nic ująć...
Jaka jest przyszłość? To czysta kartka papieru, na której rysujemy kreski, ale czasami osuwa nam się ręka i kreski nie wychodzą tak, jakbyśmy chcieli.

jaro443sw

Post autor: jaro443sw » 07 cze 2018 10:18

Biznes jako własna kawiarnia w tym kraju nie odpali nigdy.

Werka2

Post autor: Werka2 » 14 cze 2018 11:25

Pamiętaj, że w dzisiejszych czasach ważna jest promocja w Internecie. Dlatego kiedy już założysz swoją kawiarnię (za co trzymam mocno kciuki) polecam założyć stronę internetową i wypromować się w sieci. Serwisy www mają bardzo duży potencjał.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”