Agencja pracy dla Ukraińców

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
opiekunka

Agencja pracy dla Ukraińców

Post autor: opiekunka » 28 mar 2017 12:55

Myślę, ze taka agencja pracy dla Ukraińców to byłby dobry pomysł na biznes. U nas w Polsce mamy ostatnio deficyt ludzi do pracy i musimy rozglądać się za nowymi pracownikami z zewnątrz. Naturalnym rozwiązaniem jest szukanie pracowników w miarę blisko, a więc na Ukrainie. Rzecz jasna dobrze by było mieć kontakty też tam, ale sadzę, że to wszystko dałoby się jakoś załatwić.
Biznes forum

Roberto

Re: Agencja pracy dla Ukraińców

Post autor: Roberto » 06 kwie 2017 22:57

Coraz więcej mamy Ukraińców w Polsce i ich potrzebujemy, brakuje rąk do pracy. Co mnie niepokoi, to, że uciekną na zachód, gdzie więcej płacą. Granice Unii się dla nich właśnie szeroko otwierają.

RenuJi

Post autor: RenuJi » 09 lut 2018 10:10

Szczerze mówiąc nie znam żadnych agencji dla Ukraińców. Niemniej jednak szukając ofert dla Polaków, warto zapoznać się z propozycjami, dostępnymi w poloniacare24.pl. Mamy tutaj możliwość podjęcia dobrze płatnej pracy w charakterze opiekunki w Niemczech, jak również otrzymać gratyfikacje np. za posiadanie prawa jazdy, czy rekomendacje.

opiekunka

Post autor: opiekunka » 15 lut 2018 18:38

Takich agencji pracy dla Ukraińców jest wiele, wystarczy poszukać w internecie. Przechodząc ulicą dla przykładu widziałam ogłoszenia na samochodzie "tani pracownicy z Ukrainy". Zapotrzebowanie jest, potrzeba specjalistów, więc i zapotrzebowanie na takie agencje też jest.
Biznes forum

matyy

Post autor: matyy » 10 lip 2018 12:59

Faktycznie jest sporo takich agencji pracy. Firma, w której pracuję zatrudnia Ukraińców przez agencję. Oni zajmują się rekrutacją i załatwianiem wszelakich formalności związanych z zatrudnieniem.

kierka

Post autor: kierka » 19 lip 2018 14:39

Wiesz co ja znam tą agencje pracy która zatrudnia pracowników z Ukrainy bisar.pl , podobno mają bardzo dobre warunki i angażują się w opiekę pracowników. Możesz się do nich odezwać, ogólnie dobierają pracowników bardzo dobrze, pod kątem umiejętności i doświadczenia. Pracownicy starają się, doceniają pracę, są uczciwi i pracowici.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”