Nietypowa aranżacja wystroju biura

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
mamaja

Nietypowa aranżacja wystroju biura

Post autor: mamaja » 26 sty 2018 15:56

Hej :) Niebawem otwieramy nowy lokal w centrum miasta ( sklep z odzieżą, dodatkami itd ). Zależy mi na tym by jakoś fajnie go zaaranżować. Sama pomysłów mam niby multum ale potrzebuję kogoś, kto to jakoś ogarnie, poskłada w całość i stworzy coś fajnego :) Kojarzycie jakieś dobre studio reklamy ewentualnie drukarnię z okolic Kalisza ? z góry dzięki :)

kobietapracujaca

Re: Nietypowa aranżacja wystroju biura

Post autor: kobietapracujaca » 01 lut 2018 13:03

Może nie studio reklamy tylko biuro aranżacji wnętrz?

evelajna

Post autor: evelajna » 01 lut 2018 19:11

wiesz co akurat z Kaliszem nie pomogę bo jestem z Warszawy ale jak aranżowałam moje biuro to skorzystałam z oferty drukarni cyfrowej. Oni poza typowimi gadżetami reklamowymi robili też rzeczy typu fototapety itd. Może warto pójść w tym kierunku ?

malla

Post autor: malla » 05 lut 2018 09:43

zgadzam się z tym co napisała evelajna. Mało tego w Kaliszu warto wybrać się do firmy AWIR, ja pracowałam z nimi akurat na odległość ale byłam na jednym spotkaniu w biurze :) Fajny zespół bardzo kreatywnych ludzi, z dużą ilością ciekawych pomysłów. Dla mnie robili np fototapety do salonu fryzjerskiego - jakość wykonania świetna. No o ulotkach czy wizytówkach nawet nie wspominam bo to podstawa.

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 11 lut 2018 09:52

Poza aranżacją biura warto pomyśleć o udogodnieniach dla pracowników. Niektóre z nich są bardzo banalne, ale są niezbędne w biurze. Nie jest to duży wydatek, a zawsze świadczy o trosce o pracownika. Przydadzą się w razie kataru, zabrudzonych rąk, małego skaleczenia czy o prostu do wytarcia biurka. A kupując bezpośrednio u producenta, zapłaci się mniej niż w zaopatrując się w sklepie.

mamaja

Post autor: mamaja » 12 lut 2018 12:43

dzięki dziewczyny za reakcję :) o AWIR nie słyszałam ale faktycznie ofertę mają ciekawą i na pewno umówię się na spotkanie żeby wszystko przedyskutowac. Już niby mam w głowie obraz tego jak to wszystko ma wyglądać, że podejrzewam, że oni też podrzucą jakieś swoje pomysły i może coś uda się stworzyć :)

malla

Post autor: malla » 15 lut 2018 13:45

mamaja naprawdę warto :) ja nawet zaszalałam i zamówiłam fototapetę do mieszkania. Troszkę się obawiałam jak to będzie wyglądać bo generalnie za tapetami nigdy nie przepadałam ale efekt wyszedł super :) Niedrogo w sumie wyszło a wnętrze odmienione o 180 stopni. W sklepie też można przecież na jakąś ścianę położyć taką fototapetę i już będzie nietypowo :)

zdetka

Post autor: zdetka » 23 lut 2018 10:16

Ze swojej strony mogę polecić Ci sklep Grawernia.pl. Znajdziesz tam między innymi grawerowane tabliczki informacyjne - wybór jest naprawdę ogromny, wiele z nich wyróżnia się ponadczasowym designem. Uważam, że ponadto ceny jak za taką jakość również są atrakcyjne.

Awatar użytkownika
jegowy

Post autor: jegowy » 23 mar 2018 19:18

A może by tak, jakaś fototapeta? Takie rozwiązanie ponownie staje się bardzo modne. Wzorów jest mnóstwo. Na pewno wybierzesz coś odpowiedniego do biura. W naszej firmie panuje taka zasada, że w każdym pomieszczeniu kierowniczym przyklejona jest tapeta przynajmniej 1 ze ścian. Widoki te zwiększają efektywność w pracy! Sama w to nie wierzyłam, ale rzeczywiście pracuje się znacznie przyjemniej. Piękne widoczki pozwalają się wyluzować i nieco zredukować stres :thumbup:

sabina38

Post autor: sabina38 » 26 mar 2018 10:41

Jeśli chodzi o meble do biura, to wszystko właśnie zależy od profilu działalności, u nas się nie dało zaszaleć, wykończyliśmy biuro raczej standardowo, bardzo ładnie, ale jednak spokojnie i bez odstępstw od tzw. normy :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”