Jak planujecie wakacje?

…przykłady ciekawych mamobiznesów z Polski z zagranicy.
SzalonaMama

Re: Jak planujecie wakacje?

Post autor: SzalonaMama » 25 cze 2018 18:32

Ja mam w planach skorzystać z oferty jaką jest wynajem autokarów w Łodzi I zebrać grupkę przyjaciół aby wyjechać gdzieś w nieznane, bez hoteli GPS,a itp tylko my i droga. Taki wynajem autokarów w Łodzi to bardzo korzystny sposób w porównaniu do używania kilku samochodów, a i autokary to bezpieczeństwo ze względu na Assistance :) Co myslicie o takim pomysle?

Awatar użytkownika
agie

Post autor: agie » 26 cze 2018 15:50

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...
Człowiek, który pragnie opuścić miejsce, w którym żyje, nie jest szczęśliwy.

marian22we
Kontakt:

Post autor: marian22we » 26 cze 2018 18:04

Jak chodzi o mnie to ja w wakacje jadę do Włoch i na Cypr

Awatar użytkownika
lokstar

Post autor: lokstar » 27 cze 2018 16:23

Bardzo interesujące są te informacje. Dzięki wielkie. Sądzę, że z całą pewnością przydadzą mi się one ;)
Każdy z nas ma życzenie, i to nie jedno, a tysiące. A życie nader rzadko daje nam sposobność ich urzeczywistnienia

Cewuneta

Post autor: Cewuneta » 28 cze 2018 16:06

Niezwykle interesujące porady! Dzięki wielkie, na pewno mi się przydadzą :)
Bo na tym świecie Śmierć wszystko zmiecie,
Robak się lęgnie i w bujnym kwiecie.

Florka

Post autor: Florka » 01 lip 2018 14:45

Najpilniej teraz trzeba zorganizowac czas dzieciom, a to juz ostatni dzwonek, by móc zarezerwować jeszcze jakis wolny termin obozu lub kolonii. W biurze podróży depka widziałam jeszcze wolne terminy http://forum.mamotoja.pl/forum/showthre ... post443666 Na przykład sierpniowy termin obozu w Bułgarii.

kamilek33

Post autor: kamilek33 » 01 lip 2018 19:39

Jak co roku na wakacjach w lipcu pojadę do Hiszpanii , a w sierpniu nad polskie morze bałtyckie. Inaczej sobie wakacji nie wyobrażam.

narcyzja

Post autor: narcyzja » 03 lip 2018 20:46

Jeżeli miałabym teraz wyjechać za granice to na pewno skorzystała bym z polisy turystycznej dzięki takiej polisie moje wakacje były by w pełni ubezpieczone, takie ubezpieczenie na wakacje jest o tyle ważne co konieczne ze względów oczywistych, przy jakiejś chorobie czy nagłym wypadku koszty leczenia mamy ubezpieczone i niczym się nie musimy martwić.

Suzana

Post autor: Suzana » 04 lip 2018 12:08

Ja planuję wakacje ze sporym wyprzedzeniem. Już teraz mam zarezerwowany pokój na sierpień w kudowie zdroju w hotelu verde montana. Zamierzam w końcu odpocząć, zrelaksować się i skorzystać z zabiegów w spa.

JuloRyba

Post autor: JuloRyba » 04 lip 2018 18:56

SzalonaMama pisze:
25 cze 2018 18:32
Ja mam w planach skorzystać z oferty jaką jest wynajem autokarów w Łodzi I zebrać grupkę przyjaciół aby wyjechać gdzieś w nieznane, bez hoteli GPS,a itp tylko my i droga. Taki wynajem autokarów w Łodzi to bardzo korzystny sposób w porównaniu do używania kilku samochodów, a i autokary to bezpieczeństwo ze względu na Assistance :) Co myslicie o takim pomysle?
Rozumiem, że razem z kierowcą? To chyba generuje dodatkowe koszty. Trzeba by to przekalkulować i znaleźć odpowiednią liczbę chętnych osób co często jest problemem ze względu na różne terminy urlopow :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak to robią inni...”